15.05.2008, Petr Dvořáček

Starší žáci vezou z Francie stříbro

Starší žáci vezou z Francie stříbroStarší žáci B (ročník 1994) se ve dnech 10. - 12. května 2008 zúčastnili mezinárodního turnaje ve francouzské Marseille. Tým FC Vysočina vedený trenérem Petrem Kuchtou obsadil v silné konkurenci 16 mužstev z osmi států (Francie, Guadeloupe, Polsko, Bulharsko, Rumunsko, Rusko, Portugalsko, Česko) výborné 2. místo. Prohrál až v posledním finálovém zápase, když proti domácímu týmu dlouho vedl a až v závěru utkání kvalitnímu soupeři podlehli.

 
„Hráči si vyzkoušeli, jaký fotbal se hraje v této kategorii v Evropě a jsem rád, že utkání zvládli. Patří jim dík za poctivý přístup k celému turnaji a za dobrou reprezentaci klubu i republiky,“ řekl k úspěšnému turnaji trenér Kuchta.

Výsledky:

základní skupina :
- AS QUETIGNY 2:0 - Růžička 2
- FC STAINS 5:0 - Růžička,Kelbler,Šidlák,Dvořáček,Prchal
- AFD OPINGUINZINHO (Portugalsko) 2:0 - Partl, Demeter

čtvrtfinálová skupina:
- Sol. SCOLAIRE (Guadeloupe) 1:0 - Demeter
- CO OTHIS 1:0 - Šidlák
- Akademic Sofia 0:0

semifinále: FCV - E.S.T. Lyon 2:1 - Šidlák Fikar

finále: FCV - FCB Marseille 2:3 - Šidlák 2

 
Aktuálně

Základní část F:NL uzavře derby dvou barážistů: FC Vysočina vs. Brno

Dva jihomoravští rivalové, dva účastníci nadcházející baráže o FORTUNA:LIGU, dva celky, které se v jarní tabulce srovnaly za suverénním Dynamem. To je menu sobotního duelu v Jihlavě, které uzavře základní část II. ligy. Od 15:00 hodin proti sobě nastoupí FC Vysočina proti Zbrojovce Brno a v sázce bude prestiž a touha FCV udržet svoji jarní domácí... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu