12.08.2019, Miroslav Fuks

Tomáš Smejkal o tři roky prodloužil v FC Vysočina

Tomáš Smejkal o tři roky prodloužil v FC VysočinaJednadvacetiletý záložník Tomáš Smejkal nepochybně náleží k objevům v podzimní sestavě FC Vysočina. Jihlavský odchovanec a navrátilec z jarního hostování v Líšni figuroval ve všech dosavadních zápasech v základní jedenáctce a svými výkony si aktuálně vysloužil prodloužení smlouvy v FC Vysočina o tři roky!

 

„Jsem velice rád, že nám dal Tomáš svými výkony důvod nabídnout mu novou smlouvu a že jsme se na ní rychle domluvili. Dlouhodobý kontrakt si zasloužil nejen výkony v zápasech, ale také přístupem k tréninku. V uplynulém roce šel hodně do sebe a začal pracovat pro celý tým, což vedlo k tomu, že mu spoluhráči začali věřit. Velký progres naznačil už v zimě, kdy ho zabrzdilo zranění, ale i díky němu dostal herní vytížení v Líšni. Teď se konečně prosadil i u nás, dostal důvěru, ale nesmí polevit. Je jen na začátku cesty k úspěchu a základní sestava by ho neměla uspokojit. Skvělé je, že se do základní sestavy prosadil náš další odchovanec,“ okomentoval podpis smlouvy ředitel klubu Jan Staněk.

Tomáš Smejkal (nar. 7.7.1998) s fotbalem začínal v brněnských Židenicích a v žákovském věku prošel vícero brněnských klubů. Do Jihlavy se přesunul na podzim 2013 do týmu U16. Po skončení dorostenecké kategorie zaujal na podzim 2017 výbornými výkony v juniorském týmu, které jej vynesly do kádru prvoligového týmu trenéra Ivana Kopeckého. Ten mu dokonce na počátku prosince 2017 první příležitost v nejvyšší soutěži, když na posledních pět minut nastoupil na Slovácku. Pod koučem Svědíkem se však do užšího kádru „áčka“ prosadit nedokázal a nastupoval za juniorku. V únoru letošního roku odešel za herním vytížením do Líšně, kde dobrými výkony pomohl k historickému vítězství v MSFL a postupu do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V létě se do Jihlavy vrátil a svojí hrou si řekl o místo v základní sestavě.

 
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu