25.05.2015, Miroslav Fuks

Trávník už je minulostí. Rodí se nový

Trávník už je minulostí. Rodí se novýPo třech letech změní hrací plocha stadiónu FC Vysočina svůj travnatý pažit. Jihlavský klub přistoupil k vlastní investici do obnovy trávníku, jenž trápil zvýšený výskyt plevele a plísní. Specializovaná firma PHILIPP - sportovní trávníky dnes odpoledne zahájila stržení horní třícentimetrové vrstvy trávníku. Nový trávník bude zasetý již v tomto týdnu.

 

"Jedním z důležitých předpokladů kvalitní technické hry na domácí půdě je perfektní trávník. Ten náš není po třech letech provozu v ideálním stavu a trápí jej zvýšený výskyt plevele a plísní, což vede k vykopávání drnů a nerovnostem hrací plochy. Hodně tomu napomohl brzký začátek fotbalové jara a pozdní nástup vegetačního období. Rozhodli jsme se proto provést v posledním květnovém týdnu sejmutí horní vrstvy travnatého koberce a výsev nového trávníku. Z minulosti už s tímto postupem máme zkušenosti v léta 2007 a léta 2012. Jde o investici našeho klubu kolem 350 tisíc korun,“ okomentoval tento krok už v minulém týdnu ředitel klubu Zdeněk Tulis. 
Aktuálně

Juniorka opět přišla o body v závěru - už potřetí

Juniorský tým byl po dobrém výkonu velmi blízko prvnímu bodovému zisku v novém ročníku MSFL. Ve Znojmě, na půdě 13. celku tabulky, však o body opět přišel v závěru utkání, přičemž se tak stalo už potřetí během podzimních duelů. Rozhodnutí utkání nabídla 87. minuta a v ní branka domácího Zedníčka - 1:0 (0:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 16:30
FK Fotbal Třinec
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu