03.06.2021, Michal Růžička

Trenérský tým Aleše Křečka nebude pokračovat v další sezoně

Trenérský tým Aleše Křečka nebude pokračovat v další sezoněFC Vysočina vstoupí do letní přípravy s novým trenérským týmem. Trenér Aleš Křeček a jeho asistenti Petr Vrabec, Martin Daněk a trenér gólmanů Juraj Šimurka nebudou v příští sezóně na lavičce pokračovat. Po vzájemné dohodě s trenéry se vedení klubu rozhodlo pro změnu. Děkujeme tímto trenérům za odvedenou práci.

 

„Rok v Jihlavě byl náročný a ve spoustu ohledech jiný, než jsem byl zvyklý. Nikdy jsem nepracoval s takhle extrémně mladým týmem. Což mě na jednu stranu hodně bavilo. Pracovat s mladými talentovanými hráči je vždy obohacení. Z tohoto pohledu si myslím, že tento rok dopadl velmi dobře, co se týká výsledků a umístění v tabulce. Myslím si, že 7. místo v tabulce odpovídá tomu, jaký jsme měli k dispozici kádr. Samozřejmě si myslím, že hráči šli postupně nahoru, protože se otrkávali v ligových zápasech. Druhá liga je těžká pro mladé hráče. Z mého pohledu byl rok v Jihlavě úspěšný,“ okomentoval sezonu Aleš Křeček.

Křeček zároveň sdělil: „Co se týká našeho ukončení v Jihlavě, tak bych za tím nehledal velkou senzaci. Prostě takové věci se stávají v životě i ve fotbale. Já, když jsem nastupoval do Jihlavy, tak jsme si řekli, že ten první rok je stabilizační a není jednoduchá ekonomická situace, která se promítla do odchodu starších hráčů a budeme hrát převážně s mladými hráči. Cílem bylo postupně měnit ambice směrem k postupu a hrát první ligu, což mě samozřejmě zaujalo. Když jsme teď s Lukášem Vaculíkem na tohle téma bavili, tak v podstatě příští sezóna by měla být v podobném duchu jako právě skončená a tak jsme se dohodli na ukončení. Naše vize se v tomhle směru trochu rozcházejí“

Chtěl bych poděkovat Aleši Křečkovi a celému realizačnímu týmu za práci, kterou tady za rok odvedli. Tento rozchod absolutně nesouvisí s našim postavením v tabulce, protože to beru jako úspěšné, ale jak už se Aleš vyjádřil, další vize s pokračováním klubu nejsou shodné a proto je lepší tuto změnu udělat. Přeji jemu a celému realizačnímu týmu hodně životních i sportovních úspěchu v budoucnu,“ okomentoval změny na trenérských postech ředitel klubu Lukáš Vaculík.

FC Vysočina Jihlava děkuje celému realizačnímu týmu za odvedenou práci a přeje všem hodně štěstí, jak v profesním, tak v soukromém životě.

 
Aktuálně

Novým trenérem se stal Jan Kameník!

Pro Jana Kameníka se stává FC Vysočina staronovým působištěm. Mezi léty 2015–2017 působil u mládeže a chvíli pobyl i u A-týmu jako asistent Michala Bílka. Na pozici asistenta trenéra bude působit Jozef Pavlík. Na pozici kondičního trenéra se vrací zpět do Jihlavy bývalý levý obránce Tomáš Josl. Trenérem brankářů bude mladý Matuš Moťovský. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu