22.10.2009, DENÍK - Edita Palkovičová

Týmu chybí jiskra, myslí si Tulis

Týmu chybí jiskra, myslí si TulisSedmé místo, sedmnáct bodů, nelichotivé skóre 21:21 a pouhé dva body v tabulce pravdy. To je bilance jihlavských druholigových fotbalistů po dvanácti odehraných podzimních kolech. S tou však rozhodně nejsou spokojeni fanoušci, trenéři, hráči a rozhodně ani vedení FC Vysočina. Vše vyvrcholilo výbuchem v Sokolově, kde svěřenci kouče Luboše Urbana prohráli 1:5. Důsledkem toho byly pohovory trenéra s hráči. A na kobereček musel i samotný Luboš Urban a sportovní manažer Josef Jinoch.

 
 „Mají za úkol udělat maximum pro to, aby ve zbývajících čtyřech utkáních nasbírali maximální počet bodů,“ prozradil jasný cíl A-týmu v posledních čtyřech kolech podzimní části soutěže ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Vedení zřejmě nemůže být spokojeno s výsledky týmu, a to nejen z pohledu umístění a bodového zisku, ale také množství vstřelených branek.

Zatím nenaplňujeme počet bodů a cíle, které jsme si dali před sezonou.

Jaké kroky se dají očekávat? Po utkání se Sokolovem jste avizoval, že hráče čekaly pohovory s trenérem a naopak kouče Urbana a manažera Jinocha čeká pohovor s vámi.

Samozřejmě měl jsem pohovor s manažerem i současným trenérem A-týmu. Situaci jsme rozebrali a oni mají za úkol udělat maximum pro to, aby ve zbývajících čtyřech utkáních nasbírali maximální počet bodů.

Takže ultimátum je dvanáct bodů?

Mají udělanou určitou strategii. Její plán byl, že po skončení podzimní části sezony budeme na umístění, které zaručuje plus sedm bodů v tabulce pravdy. Ovšem máme pouze plus dva. To znamená, že hrajeme dvakrát venku a dvakrát doma. Kluci se musí snažit. Tento propočet je ideální předpoklad, abychom mohli usilovat o čelo tabulky na jaře.

Pokračování rozhovoru najdete ZDE

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu