18.08.2010, Miroslav Fuks

Urban: „Tým Sezimova Ústí se bude zlepšovat“

Urban: „Tým Sezimova Ústí se bude zlepšovat“Páteční zápasový režim FC Vysočina se tentokráte nemění. Jihlavský klub vyhověl žádosti Sezimova Ústí a proto duel na půdě nováčka II. ligy sehraje již tento 20. srpna od 17.00 hodin. Pro domácí Spartak půjde o domácí premiéru v letošním ročníku a ve II. lize vůbec. Vždyť teprve v roce 2007 tento klub okusil ČFL. Jaké znalosti má o nadcházejícím soupeři trenér Luboš Urban?

 

Lze říci, že Sezimovo Ústí je nyní určitou neznámou. Do týmu nováčka soutěže postupně přicházejí noví kvalitní hráči, neboť rozdíl mezi ČFL a II. ligou si toto doplnění vynucuje. Oproti prvnímu zápasu, v němž podlehli 5:1 v Sokolově, naposledy ve Zlíně nastoupili s pěti novými fotbalisty včetně našeho Pavla Simra. Tento tým má rozhodně kvalitu a bude se zlepšovat. Opírá se o týmový výkon a hraje v něm řada zkušených hráčů, jako jsou oba brankáři Doležal a Šimon, stoper Nesvadba, záložníci Rožboud a Čupr či útočník Horka.

Přinesl vám nějaké poznatky letní přátelský duel?
Tehdy šlo jen o přípravu, do níž oba celky nastoupily v kombinovaných sestavách s řadou testovaných fotbalistů. Zejména Sezimovo Ústí za tu dobu prošlo výraznou proměnou.

Nastoupí v nadcházejícím duelu útočník Simr?
Dohoda mezi kluby říká, že Pavel Simr v tomto vzájemném utkání nenastoupí.

Jaká pozitiva přineslo poslední představení FC Vysočina proti Znojmu?
Potěšil mne kvalitní první poločas, v němž jsme byli aktivní v ofenzívě a často jsme se pokoušeli o střelbu. Nakonec jsme byli odměněni prvními góly ze hry v tomto ročníku a zaslouženým vítězstvím. Solidní výkon podala i obrana, která v každém poločase soupeře pustila pouze do jedné šance.

Jste bez zdravotních komplikací? Ovlivnil vaše plány přesun zápasu na pátek?
Jsme kompletní. S přeložením termínu jsme neměli problém, na páteční rytmus jsme zvyklí. Jen mi vadilo, že jsme se o tomto záměru soupeře nedozvěděli o něco dříve.

Vzájemná ligová bilance FC Vysočina a FK Spartak MAS Sezimovo Ústí

  • oba celky se na úrovni mistrovských zápasů dosud nestřetly
  • poslední vzájemný duel – přátelsky v červenci 2010 - 1:2 (1:0).

 
Související
Aktuálně

FC Vysočina v pátek hostí Prostějov a nutně potřebuje zvítězit!

FC Vysočina se v pátek 7. října od 18:00 hodin střetne ve velmi důležitém utkání s Prostějovem. Narazí na se sebe dva ze tří celků s nejhorší formou ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, mančafty potřebující bodovat naplno a zastavit výsledkový propad. Přijďte Vysočinu povzbudit, kluci si vaši podporu jistě zaslouží! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu