23.04.2010, Miroslav Fuks

Urban ve druhé části viděl nezodpovědnost a lehkovážnost

Urban ve druhé části viděl nezodpovědnost a lehkovážnostFotbalisté FC Vysočina po dobrém výkonu v první části splnili očekávání fanoušků i odborníků a na domácí půdě zdolali zachraňující se Vítkovice 2:0. Hostující kouč Lubomír Vlk měl jasno: „Vysočina vyhrála zaslouženě. Snažili jsme se hrát otevřený fotbal, což se v některých pasážích zápasu projevilo. Vypracovali jsme si několik šancí, ale jejich proměňování je našim velkým jarním problémem.“

 

„Naše vítězství asi bylo zasloužené. V zápase se rozhodně ukázalo, že obdobné domácí zápasy proti posledním celkům tabulky nejsou vůbec jednoduché. Každý čeká koncert, ale realita je většinou jiná. Přitom úvod nám vyšel ideálně a poměrně brzy jsme vedli už 2:0. Ve 2. částí jsme však hráli nezodpovědně a lehkovážně. Dostali jsme se do šesti či sedmi nadějných brejků, při kterých jsme nezakončili, byli jsme nepřesní, nedůrazní a akce jsme překombinovali. Všechno jsme při útocích dělali naopak. Mohli jsme být rádi, že Vítkovice nevstřelili kontaktní gól, protože poté jsme se mohli strachovat z vyrovnání,“ uvedl po zápase trenér Luboš Urban.

Kompletní pozápasové ohlasy nejen trenérů, ale i kapitána Filipa Dort a gólmana Maksimse Uvarenka vám přináší webová televize JEŽOUR TV. Video obsahuje i vítězný pokřik z jihlavské kabiny!

 
Aktuálně

Liga je zpět. Hrajeme! I díky vám

Ligová fotbalová asociace děkuje všem záchranářům, lékařům, zdravotním sestřičkám a dalším obětavým pracovníkům v první linii, kteří se zasloužili o zvládnutí složité epidemiologické situace v naší zemi. Díky jejich obětavému nasazení se mohly naplno znovu rozběhnout obě nejvyšší soutěže – jako jedny z prvních v Evropě. Ligová fotbalová asociace... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu