20.05.2012, Miroslav Fuks

Už jsme tam!

Už jsme tam!Fotbalisté FC Vysočina a jejich fanoušci se dočkali vytouženého návratu do Gambrinus ligy! Erupce nadšení vypukla bezprostředně po skončení zápasu přímo na trávníku, kde se v jednu vlnu slilo nadšení hráčů i příznivců. Skákalo se, skandovalo, gratulovalo, děkovalo, objímalo, zpívalo a popíjelo. Hráči rozdali nespočet podpisů i kousků oblečení. Naopak oblékli postupová trička a hlavu ozdobili speciálními čepicemi.

 

Nad hlavami létaly nejen špunty od šampaňského a kapky tohoto lahodného moku, ale též trenér Roman Pivarník. Jakmile celý úspěšný mančaft zapózoval za tradičním postupovým panelem a užil si děkovačky s fanoušky, tak se přesunul do kabiny, kde proběhlo další kolo euforie. Došlo jak na překvapivě přítomné šampaňské, tak i na doutníky. Jen chvíli trvalo, než se našel zapalovač.

Ve svém zázemí se hráči dlouho nezdrželi. Touha podělit se znovu o radost s fanoušky je přivábila na improvizované pódium, kde divákům hrála kapela Major Major. Za doprovodu Majorů se neopakovatelně skandovalo, zpívalo a též děkovalo. Slova si postupně vzali pánové František Vaculík (generální ředitel a představenstva PSJ, a.s.), Ing. Jiří Pech (předseda představenstva FC Vysočina a člen představenstva PSJ, a.s.) a Ing. Zdeněk Tulis (ředitel FC Vysočina). Vše nenapodobitelně moderoval tahoun oslav Michal Veselý, který se o mikrofon občas přetahoval s trenérem Romanem Pivarníkem. Ten v závěru skvělého setkání poděkoval klubu i fanouškům a zároveň potvrdil svůj letní přestup do domovské Sigmy Olomouc.

A co se dělo poté? Hráči, realizační tým i vedení klubu vyrazili do nejmenované jihlavské restaurace, kde proces oslav odpovídajícím způsobem vyvrcholil. Bohužel, o průběhu tohoto večírku agentury zprávy nevydaly. Stejně tak z něj (naštěstí) schází i jakékoli fotografie. Jinak vám však můžeme nabídnout opravdu bohatou fotodokumentaci z celého průběhu zasloužených oslav:

Za pozornost jistě stojí sestřih utkání proti Třinci včetně pozápasové euforie, který nabízí Youtube kanál Ježour TV

Zdařilé video Michala Jindry s článkem nabízí web MF DNES

Další skvělé video Dušana Vrbeckého najdete na tn.nova.cz

A ještě jedno fotoalbum z křepčení na pódiu - autorka Zuzana Javůrková

 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu