17.07.2017, Miroslav Fuks

Už máte své místo na tribuně? Prodej permic je v plném proudu!

Už máte své místo na tribuně? Prodej permic je v plném proudu!Start nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže, který podle všeho bude nejzajímavější minimálně za poslední dekádu, se intenzivně blíží! Do finále jde příprava FC Vysočina a pozadu by neměli zůstat ani fanoušci! Pořízením permanentní vstupenky mohou svým dílem přispět klubovému rozpočtu a tím i důstojnému účinkování FC Vysočina v nejvyšší soutěži! Prodej permanentních vstupenek, díky kterým si zajistíte své místo na tribuně, probíhá už od 21. června v klubovém Fanshopu a on-line na webu Ticketportal.

 

Ceny vstupenek a permanentek

Základní vstupné na prvoligový fotbal se v příštím ročníku nezmění a bude činit 120 Kč. Ceník opět počítá se zvýšením vstupného pro duely s větší organizační náročností. „Předpokládáme, že minimálně pro domácí zápasy proti Spartě, Slavii a Plzni bude vstupné činit 150 Kč a dotkne se i ceny rodinného či zlevněného vstupného. Majitele permanentních vstupenek jistě potěší, že jich se toto opatření a zvýšení ceny vstupného pro vybraná utkání opět nijak nedotkne,“ upozornil ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Cena nové permanentní vstupenky pro ročník 2017/18 činí 1.300 Kč, přičemž ti, kteří si permanentku obnovují, zaplatí o 100 Kč méně - 1.200 Kč. Při počtu 15 domácích zápasů I. ligy a předpokládaných cenách vstupenek to znamená výraznou úsporu ve výši 690 Kč! Nabídku FC Vysočina znovu rozšiřují rodinné permanentky (1 dospělí + 2 osoby do 18 let za 1.800 Kč, 2 dospělí + 2 osoby do 18 let za 2.800 Kč) a zlevněná permanentka pro seniory nad 65 let a studenty za pouhých 900 Kč.

Každá permanentka se vztahuje na veškeré případné domácí duely MOL Cupu a nabízí i jiné výhody. "Držitelé permanentek si samozřejmě zajistí své stálé místo na celý fotbalový ročník, ale i my jejich "vlastnictví" a důležitou podporu klubu v případě jejich zájmu stvrdíme samolepkou s jejich jménem, která jimi vybrané sedadlo označí. Dále bude platit, že slevu na nákup zboží v klubovém fanshopu poskytneme všem držitelům permanentek. Slevovou kartu na zboží Adidas poskytne společnost Lionsport. Stále platí, že před každým duelem budeme z majitelů permanentek losovat účastníky poločasové soutěže a též šťastné držitele 2 vstupenek VIP Standard pro konkrétní domácí utkání. Fanoušci se snad již přesvědčili o mnohých výhodách svého jistého místa na tribunách našeho stadiónu. Navíc investice do permanentky FC Vysočina by měla být ctí každého příznivce klubu. Její koupí fanoušek malou, ale rozhodně důležitou měrou, přispívá na chod svého klubu. A dvojnásob to platí pro působení mezi českou fotbalovou elitou. Věříme, že letní prodej permanentek se bude pohybovat kolem tradiční tisícovky zájemců,“ uvedl ředitel Tulis.

Doplňme, že nadále bude platit, že děti do 130 cm budou mít vstup na utkání zdarma. Zachován bude i bezplatný odběr klubového zápasového časopisu, jenž je v ostatních klubech I. ligy zpoplatněn.

FC Vysočina nadále nabízí možnost zakoupit si celosezónní vstupenku do klubového V.I.P. Standard zázemí, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže budovy bazénu. Možnost vychutnat si zápas ze svého místa a navíc mít při každém duelu možnost příjemného zázemí, rautového teplého občerstvení a konzumace nápojů vyjde na 7.000 Kč.

Zejména pro firmy je určena možnost hromadného nákupu permanentních vstupenek se zajímavými slevami.

Souhrn výhod pro majitele permanentek

 • úspora minimálně 690 Kč oproti ceně běžných vstupenek
 • bezplatný vstup na domácí zápasy MOL Cupu
 • sleva na nákup suvenýrů ve Fanshopu!
 • stálé místo na celý fotbalový ročník dle vašeho výběru - v případě zájmu označené SAMOLEPKOU SE JMÉNEM!
 • zařazení do slosování o 2 vstupenky VIP Standard pro konkrétní domácí utkání (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • poskytnutí slevové karty Lionsport na nákup zboží adidas (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • zařazení do slosování pro poločasové soutěže během domácích ligových zápasů (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • pravidelné zasílání klubového newsletteru (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • zvýhodněná cena permanentky pro předplatné na další sezónu
 • přednostní nákup permanentky pro následující sezónu
 • konec sledování termínů předprodeje vstupenek, nutnosti přijít na stadión včas a stání fronty u pokladny na vstupenky

Informace o prodeji

 • permanentky jsou v prodeji od středy 21. června 2017 od 10:00 hodin
 • permanentky lze zakoupit on-line na webu Ticketportal
 • předplatitelům z uplynulé sezóny budou jejich místa blokována do čtvrtku 13. července 2017
 • prodej probíhá ve Fanshopu FC Vysočina pod novou tribunou stadiónu
 • prodejní dny před startem ligy: středa a čtvrtek vždy od 10:00 do 12:30 hodin a od 13:30 do 17:00 hodin
 • možnost objednání či zamluvení permanentky po domluvě na e-mailu sekretariat@fcvysocina.cz, popř. prostřednictvím telefonu 567 578 013

Permanentky nelaminovat!

Dovolujeme si upozornit všechny držitele permanentních, volných či VIP vstupenek, že laminace těchto kartiček je nepřípustná, neboť každou kartičku je nutné zkontrolovat z hlediska ochranných prvků. Doporučujeme vložení permanentek do fóliových obalů. Děkujeme za pochopení.

Souhrn informací o vstupenkách a kompletní ceník

 
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu