02.08.2010, Miroslav Fuks

V letní přípravě se potí i jihlavské dívky

V letní přípravě se potí i jihlavské dívkyDívčí tým FC Vysočina má za sebou první týden letní přípravy. Svěřenkyně trenéra Josefa Žampy tréninkový blok zahájily 26. července dvěma dny individuální přípravy, aby se ve středu 28. července poprvé sešly na stadiónu v Jiráskově ulici. Po dobu dalších tří dnů je čekal maratón třífázových tréninků. Od tohoto týdnu se vrací do běžného tréninkového rytmu pondělí – středa – pátek.

 

Letní přípravu doplní herní soustředění v Bystřici nad Perštejnem, na které holky odjedou 12. srpna. Zakončí ho nedělním turnajem čtyř celků v Brně.

„V ženském „A“ týmu se nyní připravuje 18 hráček. Lze říci, že jsme kádr omladili, neboť se do Nového Města vrátily Daniela Procházková a Helena Jančíková. Dále již nepokračuje Petra Žampová a kariéru uzavřela brankářka Sabina Vrzalová. Místo nich mužstvo doplnily talentované fotbalisty bez větších zkušeností. Přesto v nadcházejícím ročníku pomýšlíme na nejvyšší příčky. Český ženský fotbal pravděpodobně čeká už od příštího ročníku reorganizace, tudíž nás v tom nadcházejícím čekají boje o místa v nové struktuře soutěží. Měla by vzniknou šestičlenná extraliga a po ní by měla následovat osmi až desetičlenná českomoravská I. liga. V té bychom velmi chtěli působit. To nám však zajistí pouze umístění do 2. či 3. místa současní národní ligy,“ informoval nás trenér Žampa.

 
Aktuálně

Jihlava postupuje do dalšího kola MOL Cupu

Utkání třetího kola MOL Cupu mezi Jihlavou a Pardubicemi skončilo vítězstvím domácích 2:0. Své vedení z první půle dokázali jihlavští fotbalisté po poločase ještě navýšit a zásluhou výborného výkonu gólmana Adama Jágrika odešli z utkání bez obdržené branky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu