21.07.2003, Redakce

V neděli bude slavnostně otevřen stadión FC Vysočina

JIHLAVA - V neděli 27. července vstoupí druholigová Vysočina do nové druholigové sezóny. Zároveň se však slavnostně otevřou brány nově zrekonstruovaného stadiónu v Jiráskově ulici, který po úpravách splňuje striktní požadavky ČMFS definovaných v projektu ”Stadióny 2003” pro II. ligu.

 
V rámci úprav byla stávající hlavní tribuna osazena 1.097 předpisovými sedadly s opěradlem výšky 30 cm. V těsném sousedství tribuny navíc vznikla bezbariérová terasa pro invalidní spoluobčany. Především pak byla rozšířena a prodloužena stávající travnatá plocha na jediný možný rozměr 115 x 76 m. Toho bylo dosaženo výrazným zásahem do škvárové běžecké dráhy a atletických sektorů. Investorem úprav, které si celkově vyžádaly okolo 3 mil. Kč, je Město Jihlava.

Nedělní odpoledne tak bude vedle atraktivního fotbalu patřit i slavnostnímu doprovodnému programu s vystoupením mažoretek, tombolou o zajímavé ceny a vše zpříjemní cenami svých produktů Pivovar Ježek a Masozávod Krahulčí. A pozor, pro děti bude skákací hrad zcela ZDARMA!

V návaznosti na rekonstrukci hlavní tribuny dochází k změnám v jejím "provozu". Krytá tribuna nyní disponuje hlavním prostředním vchodem a v podobě samostatných místenkových sedadel vytváří komfort, který divákovi nabízí dosud nepoznané pohodlí a zároveň mu zaručí "jeho" místo po celé utkání. Tomuto budou odpovídat i pořádková opatření na tribuně, na kterou se po dobu utkání nedostane žádný návštěvník bez platné místenkové vstupenky. Cena této vstupenky byla stanovena na jednotných 40,- Kč. Méně pohodlný divák má možnost zakoupit vstupenku za 25,- Kč. Ta ho opravňuje stát v nekrytých ochozech pro stání nebo sedět na nemístenkových a nekrytých sedadlech, které nově vznikly na obou okrajích hlavní tribuny. Pro fanouška, který byl po léta zvyklý stát na oblíbeném nekrytém místě v ochozech, to znamená snížení ceny vstupného z původních a již 4 roky platných třiceti korun na dnešních 25,- Kč. Pro úplnost zbývá dodat, že i nadále mají děti do 10ti let vstupné na stadión zdarma, na hlavní kryté tribuně však smějí sedět pouze na klíně rodičů či příbuzných. Jinak jsou i oni nuceni zakoupit platný místenkový lístek.

 
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu