23.08.2012, Miroslav Fuks

V pátek jde do prodeje ještě 900 vstupenek!

V pátek jde do prodeje ještě 900 vstupenek!Máme tu potěšitelnou informaci zejména pro mimojihlavské fotbalové příznivce. Ti, kteří jsou z větší dálky a byli zvyklí koupit si vstupenku na zápasy FC Vysočina v pokladně před utkáním, mají reálnou šanci, že atraktivní a důležitý duel proti Sigmě Olomouc uvidí na vlastní oči. Čtvrteční předprodej na toto utkání vyprodal „jen“ tisícovku lístků, tudíž ještě zbývá zhruba 900 vstupenek čekajících na svého majitele!

První možnost zakoupit tyto vstupenky budete mít během předprodeje v den utkání, který se rozběhne v pátek od 10:00 do 13:00 hodin. Zbylé lístky pak budou k dispozici s otevřením bran stadiónu, tedy 18:45 hodin. Ovšem pouze na vstupech č. 1 (hlavní pokladna naproti ICOMu) a č. 4 (u ZŠ E.Rošického).