23.08.2012, Miroslav Fuks

V pátek jde do prodeje ještě 900 vstupenek!

V pátek jde do prodeje ještě 900 vstupenek!Máme tu potěšitelnou informaci zejména pro mimojihlavské fotbalové příznivce. Ti, kteří jsou z větší dálky a byli zvyklí koupit si vstupenku na zápasy FC Vysočina v pokladně před utkáním, mají reálnou šanci, že atraktivní a důležitý duel proti Sigmě Olomouc uvidí na vlastní oči. Čtvrteční předprodej na toto utkání vyprodal „jen“ tisícovku lístků, tudíž ještě zbývá zhruba 900 vstupenek čekajících na svého majitele!

 

První možnost zakoupit tyto vstupenky budete mít během předprodeje v den utkání, který se rozběhne v pátek od 10:00 do 13:00 hodin. Zbylé lístky pak budou k dispozici s otevřením bran stadiónu, tedy 18:45 hodin. Ovšem pouze na vstupech č. 1 (hlavní pokladna naproti ICOMu) a č. 4 (u ZŠ E.Rošického).

 
Aktuálně

Vysočina Vlašim přestřílela i v závěru přípravy

Předposlední přípravný duel FC Vysočina v zimní přípravě byl sehrán na přírodním trávníku hlavního stadiónu. Domácí celek nastoupil proti druholigové Vlašimi, kterou porazil podobně výrazně, jako v závěru podzimní ligové části. Středočeši z Jihlavy nakonec odjeli s porážkou 5:1 (2:1), když se dvakrát trefil Luis Arroyo a po jedné brance přidali... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu