23.08.2012, Miroslav Fuks

V pátek jde do prodeje ještě 900 vstupenek!

V pátek jde do prodeje ještě 900 vstupenek!Máme tu potěšitelnou informaci zejména pro mimojihlavské fotbalové příznivce. Ti, kteří jsou z větší dálky a byli zvyklí koupit si vstupenku na zápasy FC Vysočina v pokladně před utkáním, mají reálnou šanci, že atraktivní a důležitý duel proti Sigmě Olomouc uvidí na vlastní oči. Čtvrteční předprodej na toto utkání vyprodal „jen“ tisícovku lístků, tudíž ještě zbývá zhruba 900 vstupenek čekajících na svého majitele!

 

První možnost zakoupit tyto vstupenky budete mít během předprodeje v den utkání, který se rozběhne v pátek od 10:00 do 13:00 hodin. Zbylé lístky pak budou k dispozici s otevřením bran stadiónu, tedy 18:45 hodin. Ovšem pouze na vstupech č. 1 (hlavní pokladna naproti ICOMu) a č. 4 (u ZŠ E.Rošického).

 
Aktuálně

České zahradní traktory podporují FC Vysočina!

Fotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na tandem dvou firem, které pomáhají nejen s péčí FCV o... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu