13.01.2022, Jakub Pavlas

V sobotu nastoupí hráči A týmu v kombinované sestavě s B týmem proti Velkému Meziříčí

V sobotu nastoupí hráči A týmu v kombinované sestavě s B týmem proti Velkému MeziříčíDnes hráči A mužstva FC Vysočina dokončili první týden zimní přípravy, ve kterém absolvovali také zdravotní prohlídky v Praze. O víkendu bylo v plánu sehrát modelové utkání, které bylo pozměněno. Naši fotbalisté se utkají s třetiligovým mužstvem Velkého Meziříčí.

 

Hráči FC Vysočina se tvrdě připravují na jarní část druhé nejvyšší soutěže a po náročném prvním týdnu je čeká první přípravné utkání s Velkým Meziříčím. V rámci přípravy, minulý pátek, hráči mimo jiné absolvovali testy na FTSV, které ukázaly, jak na tom po vánočních svátcích jsou. Co se přípravného zápasu týče, došlo k malé změně. Namísto modelového utkání A týmu, dojde ke kombinované sestavě hráčů z A týmu a z B týmu, tzn. zhruba 14 hráčů z "áčka" a 7 hráčů z "béčka". Utkání se odehraje v sobotu 15.1. od 10:30 hod. v areálu Na Stoupách na umělé trávě.

Co se týče zimní přípravy, tréninkové jednotky probíhají podle plánu. Nejčastěji se trénuje na umělé trávě v ulici Na Stoupách, ale hráči společně se svým realizačním týmem mají také možnost využít posilovnu v Jiráskově ulici. Trenéři věnují velkou pozornost preventivním cvičením, aby se co nejvíce předešlo svalovým zraněním. Tato cvičení probíhají rovněž v Jiráskově ulici v prostorách areálu FC Vysočina. 

Hráčský kádr je od pondělí doplněn Justinem Wilsonem a v neděli se očekává návrat Irodotise, kterému skončí karanténa. Na příjezd posledního očekávaného hráče Talla se stále čeká, neboť nemá schválena všechna cestovní víza.

Více fotek ze zimní přípravy naleznete zde: FC Vysočina zimní příprava 22

 
Aktuálně

Starší dorost skvěle - zvítězil v Mladé Boleslavi!

Starší dorost navázal na velmi dobrý výkon z úvodního kola po návratu do nejvyšší soutěže a přidal k němu i gólovou efektivitu! Není divu, že dosáhl velmi cenného a navíc výrazného vítězství na půdě Mladé Boleslavi - 0:5 (0:0)! Po dvou brankách zaznamenali Filip Šancl a František Och a jednou se trefil Daniel Raus. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu