29.05.2008, Miroslav Fuks

V úterý proběhne Sportovní den pro postižené děti

V úterý proběhne Sportovní den pro postižené dětiProspěšné a chvályhodné akce je nutné opakovat a proto se v úterý 3. června od 9:00 hodin uskuteční v pořadí již čtrnáctý Sportovní den pro postižené děti. Jeho místem opět bude jihlavský areál v ulici Na Stoupách a stejně jako v uplynulých pěti letech se ho zúčastní děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici. Hlavním iniciátorem a garantem sportovního dne je trenér Josef Vrzáček.

 
Rekordní počet zhruba sedmdesáti dětí bude soutěžit v pěti disciplínách, při kterých jim budou asistovat hráči třetiligové juniorky a dorazit by měl i teplický Jan Štohanzl. Hráči jihlavského „áčka“ se akce vzhledem ke kolizi s dopoledním tréninkem neúčastí, zato však ze své týmové pokladny přispějí na ceny a odměny pro soutěžící.

 
Aktuálně

Podzimní úsilí nebylo marné – juniorka bude hrát MSFL!

Skvělá podzimní jízda juniorky FC Vysočina divizní skupinou D nepřijde díky koronaviru na zmar! Tým trenéra Michala Kadlece dnes byl zařazen do losování MSFL. Přispěl k tomu fakt, že z II. ligy sestupující Vítkovice pro soutěžní ročník 2020/21 přihlásily pouze Divizi. Náš záložní tým se do třetí nejvyšší soutěže vrací po osmi letech, když toho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu