29.05.2008, Miroslav Fuks

V úterý proběhne Sportovní den pro postižené děti

V úterý proběhne Sportovní den pro postižené dětiProspěšné a chvályhodné akce je nutné opakovat a proto se v úterý 3. června od 9:00 hodin uskuteční v pořadí již čtrnáctý Sportovní den pro postižené děti. Jeho místem opět bude jihlavský areál v ulici Na Stoupách a stejně jako v uplynulých pěti letech se ho zúčastní děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici. Hlavním iniciátorem a garantem sportovního dne je trenér Josef Vrzáček.

 
Rekordní počet zhruba sedmdesáti dětí bude soutěžit v pěti disciplínách, při kterých jim budou asistovat hráči třetiligové juniorky a dorazit by měl i teplický Jan Štohanzl. Hráči jihlavského „áčka“ se akce vzhledem ke kolizi s dopoledním tréninkem neúčastí, zato však ze své týmové pokladny přispějí na ceny a odměny pro soutěžící.

 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu