27.07.2010, Miroslav Fuks

Věříme, že to společně zvládneme, zdůrazňuje Tulis

Věříme, že to společně zvládneme, zdůrazňuje TulisŘeditel a místopředseda představenstva FC Vysočina Jihlava Ing. Zdeněk Tulis vede svůj klub do v pořadí již třináctého fotbalového ročníku a z toho již jedenáctého v českomoravských ligových soutěžích. V posledních letech stojí jihlavský klub vždy před velkými očekáváními a snahou o návrat do nejvyšší soutěže. Jak tomu bude v nadcházející sezoně?

 

„Do nového ročníku vstupujeme s heslem „Společně to zvládneme“, což jasně signalizuje náš cíl. Chtěli bychom dosáhnout toho, po čem v posledních letech toužíme a bohužel je nám v tomto směru osud zatím nepříznivý. Letos věříme, že tento fakt zlomíme a podaří se nám srovnat výkonnost v podzimní i jarní sezóně. Doufáme, že získáme tolik bodů, abychom dosáhli na umístění znamenající postup do Gambrinus ligy a zopakujeme tak úspěch z ročníku 2004/05. Akcionáři a vedení klubu pro tuto ambici v letním přípravném období učinili maximum možného. Tým má vybudované podmínky umožňující navázat na kvalitní jarní výkony. Myslím si, že mužstvo získalo díky vhodnému letnímu doplnění ještě větší sílu. Ke kýženému úspěchu budou potřebovat sebevědomí a podporu diváků. Věříme, že se jí dočkají a že ruku v ruce s fanoušky skutečně naplníme motto „Společně to zvládneme“ a dostaneme jihlavský fotbal tam, kam svým zázemím, stabilitou a prací s mládeží náleží. Díky akcionářům na čele s PSJ, a.s., jsou vytvořeny ekonomické podmínky, které náleží k nejlepším ve II. lize. Nyní tedy záleží na vedení klubu a hráčích, abychom tlak majitelů ustáli a naplnili naše společně ambice.

Každé utkání bude v nadcházejícím ročníku velice důležité a proto nebude vůbec jednoduché se s tímto psychickým tlakem vyrovnat. Chtěl bych zdůraznit jeden moment – hraje se celkem o 90 bodů a z nich teoreticky můžeme 30 bodů ztratit. Uhrát 60 bodů, které ve většině sezón postačuji k postupu, bude velice těžké. Já však věřím, že mužstvo bude správně motivované, že půjde zápas od zápasu a nerozhází ho jednorázový neúspěch či výpadek. Tomu se během třiceti kol určitě nevyhneme.“

Zdeněk Tulis na snímku vedle generálního ředitele PSJ, a.s.., Františka Vaculíka

 
Aktuálně

Jihlava postupuje do dalšího kola MOL Cupu

Utkání třetího kola MOL Cupu mezi Jihlavou a Pardubicemi skončilo vítězstvím domácích 2:0. Své vedení z první půle dokázali jihlavští fotbalisté po poločase ještě navýšit a zásluhou výborného výkonu gólmana Adama Jágrika odešli z utkání bez obdržené branky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu