26.04.2016, Miroslav Fuks

Vrtal: Proti Boleslavi můžeme pomýšlet na dobrý výsledek

Vrtal: Proti Boleslavi můžeme pomýšlet na dobrý výsledekFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na firmu VRTAL s.r.o.. Dotazy jsme položili Miloši Vrtalovi, jednateli společnosti.

 

Jak dlouho už vaše firma podporuje FC Vysočina?
FC Vysočina podporujeme od doby, kdy postoupila do nejvyšší soutěže.

Co je pro Vás motivem k podpoře fotbalu, potažmo FC Vysočina?
Důležitá je podpora sportu a mladých sportovců celkově. Musíme se snažit, aby sport v ČR neupadal, ale naopak vzkvétal a naši sportovci byli stále známější. FC Vysočina je pak zárukou toho, že naše podpora bude směrována do těch správných a potřebných míst.

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k nejpopulárnějšímu světovému sportu?
Osobně jsem fotbal aktivně nehrál ani nehraji. Můj vztah k fotbalu je i přesto kladný. O fotbal a potažmo FC Vysočina se zajímám hlavně kvůli synovi.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?
Zápasy FC Vysočina navštěvuji jen občas a to hlavně s rodinou. Na venkovní zápasy mi kvůli dalším aktivitám bohužel nezbývá čas.

Navštěvujete zápasy české reprezentace, českých klubů v evropských pohárech, popř. jste vyrazil i na atraktivní duely jiných evropských lig?
Na reprezentační zápasy se samozřejmě také rád podívám. Občas i přímo na stadionu.…

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?
Ano sleduji. Nejvíce sleduji výsledky starších žáků.

Jak hodnotíte dosavadní účinkování FC Vysočina v jarní sezóně?
Bohužel se nedaří, tak jak bychom si jistě všichni přáli. V domácích zápasech, až na pár výjimek neprohráváme, což je dobře. Pokud by se podařilo z některých remízových výsledků vykřesat více, byla by situace mnohem lepší. Bude také potřeba zvýšit úspěšnost ve venkovních zápasech, ve kterých se moc nedaří. Soutěž je však stále otevřená, ale je potřeba do konce sezóny nabrat co nejvíce bodů, abychom se tabulkou posunuli na vyšší příčky.

Který zápas se Vám nejvíce líbil a který Vás naopak nejvíce rozladil?
Největším překvapením pro mě byl podzimní duel se Spartou, kde se ukázalo, že umíme hrát i s dobře zabezpečenou obranou. Je třeba říct, že Spartě v tomto duelu chybělo trochu štěstí. Důležité však je, že se nám podařilo ukrojit část bodů favorizovanému soupeři. Největší problém vidím v domácím duelu s Příbramí, kde jsme hráli o šest bodů, které nám v konečném součtu mohou chybět. V zápase jsme bohužel od začátku nezachytili aktivní přístup soupeře a nebyli jsme schopni tento náskok srovnat. Je škoda, že se nám podařilo vstřelit gól až téměř na konci zápasu. Pokud by se to podařilo už v prvním poločase, věřím, že by vše mohlo dopadnout jinak.

Kteří hráči současného týmu náleží mezi Vaše oblíbence?
V současné době bych asi vyzdvihnul Jana Hanuše, který úspěšně nahradil v brance Jaromíra Blažka. Co se týče hráčů v poli, tak nejlépe jsou vždy hodnoceni hráči, kterým se daří dávat góly. V tomto duchu bych také vyzdvihnul Lukáše Vaculíka. Ovšem teprve uvidíme, kdo se stane úspěšným nástupcem Murise Mešanoviće.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?
Je opravdu těžké vybrat jednoho hráče. Rád bych, aby byl časem na stadionu Vysočiny opět vidět Stanislav Tecl, který byl pro Vysočinu opravdovým přínosem.

Jaký tipujete výsledek nadcházejícího domácího duelu?
Samozřejmě chceme překvapit a vyhrát! Pokud se nám podaří uhlídat nejlepšího střelce Boleslavi Lukáše Mageru a nedáme prostor zkušenostem Milana Baroše, tak můžeme pomýšlet na dobrý výsledek. Když k tomu přidáme přechod do útoku, a věřme, že se prosadí naši střelci, tak je výhra na dohled.

o společnosti VRTAL s.r.o.

Firma VRTAL s.r.o., stejně jako jeho předchůdce firma Vrtal sdružení fyzických osob, se zabývá velkoobchodním prodejem nápojů a potravin. Naší snahou je neustálé rozšiřování stávajícího sortimentu o nové výrobky, stejně jako udržovat vysokou kvalitu našich služeb. V posledních letech jsme rozšířili náš sortiment o potraviny a tabákové výrobky.

Hlavní cíle firmy jsou zřízení dalších velkoobchodních skladů a tím i rozšíření distribuce na našem území. S tím i souvisí rozšíření sítě specializovaných maloobchodních prodejen v těchto oblastech. Naše velkoobchodní sklady firmy jsou na severní Moravě, ve východních a jižních Čechách a v oblasti Vysočiny. Celkem v současnosti provozujeme 13 velkoskladů s nápoji a 10 specializovaných prodejen s alkoholem, vínem a tabákovými výrobky.


 
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu