25.09.2012, Miroslav Fuks

Vstupenky na Spartu jsou v prodeji už od středy!

Vstupenky na Spartu jsou v prodeji už od středy!Velmi očekávaný, prestižní a atraktivní duel FC Vysočina vs. Sparta Praha proběhne až za čtyři týdny a termín jeho výkopu ještě není znám, neboť s největší pravděpodobní bude zařazen na televizní obrazovky. Přesto vedení jihlavského klubu už dva měsíce čelí dotazům týkajících se vstupenek na toto utkání a lze směle předpokládat, že by Vysočina dokázala vyprodat desetitisícovou kapacitu stadiónu. Realita jihlavského stadiónu je však zcela jiná a vyžaduje ze strany FC Vysočina netradiční řešení.

 

„Pro utkání se Spartou můžeme do běžného prodeje uvolnit pouze zhruba 1.500 vstupenek z naší čtyřtisícové kapacity. Tento zcela nedostatečný počet lístků bychom chtěli co nejúčinněji distribuovat mezi věrné a pravidelné fanoušky FC Vysočina. Proto jsme se rozhodli prodávat tyto nedostatkové vstupenky výhradně v balíčku se vstupenkami na nadcházející důležitý duel s Příbramí,“ objasnil Miroslav Fuks, tiskový mluvčí klubu.

V praxi to znamená, že ve středu 26. září bude od 13:00 do 17:00 hodin probíhat předprodej balíčku vstupenek na Příbram a Spartu. V klubovém Fanshopu pod novou tribunou budou za tímto účelem otevřena hned tři prodejní okénka - jedno se vstupenkami na starou tribunu a dvě pro lístky na tribunu novou. Prodej bude s největší pravděpodobností probíhat i o den později ve čtvrtek 27. září a to v časech od 11:00 do 15:00 hodin. Každý příchozí bude moci zakoupit maximálně 5 balíčků se vstupenkami. Cena vstupenky za zápas se nijak nemění, tudíž balíček bude prodáván za jednotných 200 Kč. Dvojnásobná cena vstupenkového balíčku platí i pro rodinné a zlevněné vstupné.

„Jde o zcela mimořádné opatření. Pro zápas se Spartou rušíme i nedávno zavedenou možnost e-mailových objednávek vstupenek pro mimojihlavské obyvatele Kraje Vysočina. Pro fanoušky FC Vysočina tak bude jedinou možností, jak zakoupit vstupenky na Spartu, zmíněný předprodej. Způsob prodeje lístků do hostujícího sparťanského sektoru bude upřesněn v týdnu před utkáním,“ uvedl Fuks, který ještě zdůraznil: „Možnost koupit si vstupenky pouze na důležité utkání proti Příbrami, které je na programu už tento pátek 28. září, bude samozřejmě zachována. Stejně tak platí výše uvedená varianta objednat si je prostřednictvím e-mailové adresy vstupenky.fcv@seznam.cz.“

Doplňme, že před zápasy s Příbramí a se Spartou nebude možné zakoupit permanentní vstupenky!

  • kompletní organizační pokyny pro fanoušky naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu