31.10.2011, Miroslav Fuks

Vyhlašujeme Miss internet FC Vysočina!

Vyhlašujeme Miss internet FC Vysočina!Každý fotbalový klub disponuje řadou sympatických fanynek a výjimkou jistě nebude ani FC Vysočina Jihlava. Rozhodli jsme se proto zorganizovat soutěž „Miss internet FC Vysočina“, do které se bude moci přihlásit každá fanynka FC Vysočina od dovršených patnácti let. Miss bude vybírána přímo fanoušky prostřednictvím hlasovacího formuláře na internetových stránkách klubu. Vítězka bude vyhlášena na některé z prezentačních akcí klubu před zahájením jarní části. Připraveny pro ni budou věcné ceny, večeře s hráčem FC Vysočina dle vlastního výběru, bude zvána na marketingové akce a stane se „tváří“ klubu!

 

Přihlášky do soutěže mohou dívky od dovršených 15 let odesílat společně s fotografiemi obličeje a celé postavy, kde budou oděny nejlépe v barvách FC Vysočina (dres, šála, mikina apod.). Přihláška musí obsahovat nejnutnější nacionále: jméno a příjmení, adresu, emailovou adresu, popřípadě číslo na mobilní telefon, datum narození a též uvítáme stručný popis vztahu uchazečky k FC Vysočina či k fotbalu. Přihlášky zasílejte nejpozději do 16. prosince 2011 na e-mail fuks@psj.cz.

Pevně věříme, že se do soutěže zapojí dostatečný počet dívek, což umožní zahájení internetového hlasování od 1. ledna 2012.

 
Aktuálně

F:NL - 10. kolo: FC Vysočina vs. Varnsdorf - stream utkání

FC Vysočina v chladném podzimu ještě zbývá sehrát dva domácí duely v rychlém sledu. Oba bohužel musí proběhnout bez účasti diváků a fanoušků. Jako malou náplast vám na klubovém webu nabídneme živé přenosy všech utkání na jihlavském stadiónu. Věříme, že nám u obrazovek budete držet palce v sobotu 28. listopadu od 13:30 hodin, kdy hostíme nepříjemný... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu