14.08.2008, Miroslav Fuks

Vylepšení občerstvení i sektoru hostí

Vylepšení občerstvení i sektoru hostíAvizovaná zlepšení v řešení občerstvení a zabezpečení sektoru hostí budou na stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici dotažena až za 14 dní před utkání proti Hradci Králové, ovšem už tento pátek, kdy jihlavský tým hostí ambiciózní Slovácko, budou změny jasně patrné.

 
Ty největší se týkají sektoru hostí, do jehož vstupu bude usazen turniket a nová brána pro odchod ze stadiónu. Vlastní sektor je nyní doplněn o 100 míst k sezení a bezpečnostní úpravy se dočkalo i oplocení celého sektoru. Naopak změnil místo stánek s občerstvením, který se nově nachází ve spodní části sektoru v uzpůsobené obytné buňce, jejíž součástí je i pokladna pro hostující sektor.

K dobrému fotbalu neodmyslitelně patří i kvalitní a rychlé občerstvení. To v úvodním podzimní duelu nebylo bez vad na kráse a proto bude v utkání proti Slovácku mimo jiné posíleno o nové výčepní zařízení a zintensivněn bude roznos piva po tribunách. V dalších druholigových kolech budou v areálu stadiónu k dispozici nové stánky s občerstvením.

Aktuální fotografie z prací v sektoru hostí najdete ZDE.

 
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu