10.07.2006, Miroslav Fuks

Vysočina na soustředění testuje útočníka Traxla

Na nymburské soustředění s Vysočinou odjel v rámci testů i třiadvacetiletý útočník Zdeněk Traxl (roč. 1983). Tento odchovanec blanenské kopané v dorosteneckém věku nastupoval i v dresu FC Vysočina a aktuálně je kanonýrem nováčka divize MKZ Rájec - Jestřebí. Mimochodem se jedná o nejlepšího fotbalistu okresu Blansko za rok 2005.

 
"V současné době se zaměřuji na angažování kvalitního a zkušeného útočníka. Jednání jsou na dobré cestě a věřím, že budou brzy dotažena," informoval nás dále ředitel klubu Zdeněk Tulis. "Brněnský Libor Baláž, o kterého máme též zájem, se ještě nerozhodl a zvažuje i nabídku prvoligových Českých Budějovic."

V rámci soustředění se rozhodne i o dalším angažování slovenského levonohého hráče Jána Ovšianika. V Nymburku s týmem pobývá i Marek Zúbek, o jehož dalším osudu rozhodne 28.7. arbitrážní soud.

 
Aktuálně

Los F:NL – začínáme v Chrudimi, poté hostíme Hradec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA zná svůj rozpis pro nadcházející ročník 2020/21. Sezóna se bude hrát netradičně se čtrnácti účastníky a do nejvyšší soutěže se podívá pouze její vítěz. FC Vysočina se na úvod představí v sobotu 22. srpna v Chrudimi a v dalším kole bude na svém stadiónu hostit jednoho z aspirantů postupu - Hradec Králové. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu