29.06.2010, Miroslav Fuks

Vysočina našla skvělé podmínky pro kondiční soustředění

Vysočina našla skvělé podmínky pro kondiční soustředěníFotbalisté FC Vysočina si v aktuálním parném počasí „užívají“ druhého dne kondičního soustředění, jehož centrem je Hotel SKI u Nového Města na Moravě. Jihlavského trenéra Luboše Urbana jsme se zeptali, jak je s dosavadním průběhem tohoto úvodního bloku letní přípravy spokojen?

 

Zatím můžeme být maximálně spokojeni. Přeje nám počasí, v hotelu jsme našli výborné ubytování, perfektní stravu i ideální regeneraci. Denně máme náročné třífázové tréninky, při nichž střídáme dopolední fotbalové tréninky, odpolední výběhy v terénu a večerní posilovnu či aerobik. Vše samozřejmě pečlivě sledují sporttestery, které vycházejí z výsledků čtvrtečních testů funkce organismu na laboratoři sportovní motoriky FTVS UK. Na závěr vždy následuje hodinová regenerace, sauna a pára.

Kolik hráčů soustředění absolvuje?
Máme zde 17 hráčů do pole a 2 gólmany. Třetí brankář Matiášek už bohužel musel odcestovat, neboť mu stav po vyhřezlé plotýnce zatím neumožňuje plné zatížení. Navíc doma zůstal útočník Franěk, která má vzhledem k problémům s achilovkou individuální tréninkový plán a prochází rehabilitačními procedurami. Věřím, že se nám další zdravotní problémy vyhnou a vydrží nám i počasí. Doufám, že se brzy dočkáme 2 – 3 fotbalistů, kteří zvýší konkurenci v našem týmu.

Jak jste spokojen s přístupem hráčů?
Těší mne, že do letní přípravy přišli ve velmi dobrém stavu. Bylo vidět, že na kondici nezapomněli ani během dovolené. O to je pro nás nyní jednodušší oživit jejich silovou a běžeckou kondici. Zatím všichni nepříjemné běhání a posilování snáší velmi dobře. Drží se i mladíci Kosak a Demeter.

Stíháte sledovat přenosy ze světového šampionátu?
Krom nedělního duelu Anglie vs. Německo se snažíme tréninky přizpůsobit televizním duelům. Navíc ve středu a ve čtvrtek má MS volné dny.

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu