23.07.2010, Miroslav Fuks

Vysočina pohár nechce nijak podcenit!

Vysočina pohár nechce nijak podcenit!Letní příprava končí a startují fotbalové boje nového ročníku! Tradiční předehrou je pro druholigové celky úvodní kolo domácího poháru, tedy Ondrášovka Cupu. Fotbalisté FC Vysočina se v sobotu 24. července představí na půdě nováčka divize SFK Vrchovina. Výkop utkání je stanoven 17.00 hodin. Trenéra Luboše Urbana jsme požádali o aktuální pohled do jeho kádru.

Z posledních dvou přípravných zápasů proti Chomutovu a Mostu máme nějaké šrámy, tudíž nelze vyloučit, že dojde k některým absencím. Rozhodneme se po pátečním tréninku. Hráči, kteří na zápas nebudou nominováni, v sobotu vyrazí na trénink.

Máte o soupeři nějaké informace?
Hovořil jsem s trenérem dorostu Pavlem Procházkou, který proti SFK Vrchovina nastoupil v této letní přípravě. Naši dorostenci tehdy proti nekompletnímu soupeři zvítězili 3:0. Jde o nováčka divize, tudíž by kvalita měla být na naší straně. Zápas však nesmíme nijak podcenit. Hráčům jsem řekl, že v Ondrášovka Cupu chceme dojít minimálně do 4. kola, kde bychom mohli mít možnost prověřit své síly proti jednomu z dvojice prvoligistů – Baník Ostrava nebo 1.FC Slovácko.