17.07.2017, Miroslav Fuks

Vysočina testuje Milisavljeviće a Frizoniho

Vysočina testuje Milisavljeviće a FrizonihoPočetný kádr FC Vysočina pro tento týden rozšířila dvojice zahraničních fotbalistů. Jsou jimi brazilský levý obránce či záložník Bernardo Frizoni a srbský střední záložník Miloš Milisavljević. Oba hráči jsou v Jihlavě na testech a představí se ve středečním utkání na půdě třetiligového Velkého Meziříčí.

 

Bernardo Frizoni (nar. 12.3.1990) se z brazilského klubu Volta Redonda přesunul do Evropy ve svých devatenácti letech. Jeho cílem bylo Maďarsko, kde v letech 2010 až 2015 prošel hned šesti kluby. V létě 2015 zamířil na sever na Slovensko, kde oblékal dres Podbrezové a vedl jej trenér Ivan Kopecký. Vydržel zde však pouze půl roku, neboť od ledna 2016 oblékl dres druholigové Vlašimi. Během celého roku 2016 nastoupil do 28 utkání ve FNL, v nichž vstřelil dvě branky. V lednu letošního roku přijal nabídku Bohemians Praha 1905, kde však nastupoval hlavně za juniorku a zasáhl do jediného prvoligového utkání.

Miloš Milisavljević (nar. 26.10.1992) prošel srbskými kluby v nižších soutěžích. Na podzim 2014 přestoupil Kolubary do prvoligového FK Rad. V lednu 2016 zamířil do bosenské nejvyšší soutěže do klubu FK Mladost Doboj-Kakanj. Zde strávil pouze půl roku, neboť před rokem přestoupil zpět do Srbska do FK Javor-Matis Ivanjica. Dosud nastoupil do 44 utkání v nejvyšší srbské soutěži a zaznamenal 2 branky.

  • fotografie z dnešního odpoledního tréninku - ZDE


 
Aktuálně

Vysočina se ve středu představí v Benešově

Čtvrtý zimní přípravný zápas Vysočinu ve středu 29. ledna zavane do 100 kilometrů vzdáleného Benešova. Duel s třináctým celkem ČFL (skupina A) nahradil původně avizovaný tým FK Pohronie, když slovenský prvoligista utkání odvolal. Zápas na umělé trávě v Benešově vypukne v 18:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu