10.07.2009, Miroslav Fuks

Vysočina v pondělí vyráží na soustředění do Německa

Vysočina v pondělí vyráží na soustředění do NěmeckaVedení FC Vysočina vyslyšelo přání kouče Luboše Urbana a zajistilo jeho svěřencům kratší zahraniční soustředění, které poslouží k sehrání dvou přípravných duelů a zároveň k lepšímu seznámení s týmem. Místem soustředění bude od 13. do 17. července německé městečko Hetzdorf poblíž Drážďan.

 
První je na programu v úterý 14.7. a soupeřem bude dosud nespecifikovaný tým z nižší soutěže. Ve čtvrtek 16.7. pak jihlavský tým soustředění zakončí duelem proti týmu se slavnou minulostí a horší současností – Dynamu Drážďany, které momentálně hraje 3. nejvyšší soutěž.

Do Německa se vypraví dvacetičlenný kádr, v němž budou scházet zranění gólman Tulis a útočník Simr. K týmu se nepřipojí ani stoper Penc, kterého též sužují zdravotní komplikace. „Jak Penc, tak Simr mají svalové problémy a jsou v péči lékařů. I proto zatím první plánované zúžení kádru odkládáme. Nadále intenzivně pracujeme na doplnění týmu na postu tvořivého středního záložníka, stopera a gólmana,“ uvedl kouč Luboš Urban.

Dodejme, že zahraniční prověrka čeká Vysočinu i tuto sobotu 11.7., kdy se představí v rakouském Hornu. Juniorka FC Vysočina doplněná o některé hráče „áčka“ pak v neděli 12.7. odehraje tradiční letní turnaj v Pacově.


 
Aktuálně

Los F:NL – začínáme v Chrudimi, poté hostíme Hradec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA zná svůj rozpis pro nadcházející ročník 2020/21. Sezóna se bude hrát netradičně se čtrnácti účastníky a do nejvyšší soutěže se podívá pouze její vítěz. FC Vysočina se na úvod představí v sobotu 22. srpna v Chrudimi a v dalším kole bude na svém stadiónu hostit jednoho z aspirantů postupu - Hradec Králové. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu