27.03.2012, Miroslav Fuks

Vysočina vyrazila na Okresní přebor!

Vysočina vyrazila na Okresní přebor!Největší sál jihlavského multikina Cinestar byl v úterý podvečer zaplněn fanoušky Okresního přeboru! FC Vysočina dostal díky spolupráci se Cinestarem jedinečnou možnost zhlédnout v předpremiéře tento stejnojmenný film vycházející z populárního seriálu. Tato komedie v českých kinech startuje ve čtvrtek 29. března s podtitulem Poslední zápas Pepíka Hnátka.

 

Ve filmu v hlavní roli exceluje Miroslav Krobot a nechybí v něm žádná z populárních postav seriálu v čele s Jirkou Luňákem, Jardou Kuželem a Ádou Větvičkou. Nenechali si ho ujít členové vedení klubu, reklamní a obchodní partneři klubu, zaměstnanci, trenéři mládeže, hráči a realizační tým „áčka“, juniorky, ženského týmu a dorosteneckých výběrů U-19 a U-18. Pozvánku obdrželi i registrovaní členové Fanklubu.

„Seriál jsem neměl možnost příliš sledovat, ale film mne nadchl. Opravdu jsem se skvěle pobavil. Tento týden je pro náš tým hodně psychicky náročný a proto jsem rád, že jsme dostali tuto možnost trochu se odreagovat, pobavit a přijít na jiné myšlenky,“ řekl po předpremiéře Okresního přeboru trenér Roman Pivarník a s úsměvem dodal: „Seriál budu muset zpětně nastudovat!“

 
Aktuálně

U17: Vysoká porážka na konec sezóny

Jihlavský mladší dorost v posledním zápase jarní části prohrál na půdě Sigmy Olomouc 6:1 (2:0). Jediným střelcem hostí byl v 81. minutě Milan Urbánek. Jihlavší tak zakončili sezónu s 19 body na 14. místě tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu