25.06.2003, Redakce

Vysočina začíná doma s Kladnem, v Poháru ČMFS možná se Slávií Praha!

Ve středu 25. června v Praze proběhlo losování nového ročníku II. ligy ČMFS a Poháru ČMFS. Druholigoví fotbalisté FC Vysočina se tak dozvěděli, že do sezóny vstoupí v sobotu 19. července utkáním I. kola Poháru ČMFS, v němž se střetnou s vítězem duelu Bystřice nad Perštejnem vs. Lipová. Hned o tři dny později je naplánováno II. kolo, ve kterém by Vysočina mohla změřit síly s úspěšným ze zápasu Chrudim - Ždírec nad Doubravou. Oba případné duely Vysočina sehraje venku, eventuélní utkání III. kola poháru by pak jihlavští sehráli před vlastním publikem a síly by v něm ve středu 29. října změřili s nesmírně atraktivním soupeřem - s SK Slávií Praha!

 
Do nového druholigového ročníku vstoupí Vysočina v neděli 27. července, kdy na svém stadiónu přivítá nováčka soutěže SK Kladno v čele s exreprezentatem Janem Suchopárkem. O týden později čeká jihlavské fotbalisty těžký zápas na stadiónu FC MUS Most. Pro zajímavost dodáváme, že na podzim se fanoušci mohou těšit na dvě atraktivní domácí utkání s Drnovicemi (24.8.) a Hradcem Králové (7.9.). Na Strahově, kde budou svá utkání hrát pražstí Boheminas, se Vysočina představí v 6. kole, které je na plánu 30. a 31. srpna.

Podzimní utkání FC Vysočina naleznete ZDE

 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu