21.10.2014, Miroslav Fuks

Využijte nabídky McDonald´s!

Využijte nabídky McDonald´s!I v této sezóně pokračuje spolupráce FC Vysočina se značkou McDonald´s. Firma BAIEROVÁ spol. s r.o., která provozuje restaurace McDonald´s nejen v Brně, ale i v Jihlavě, se totiž zařadila mezi reklamní partnery klubu. Zároveň se stala sponzorem „Ježourova návratu“, tedy výroby nového kostýmu populárního maskota FC Vysočina. Ježour v novém už více než měsíc povzbuzuje fotbalisty při domácích zápasech na stadiónu v Jiráskově ulici.

 

Fanoušky zároveň upozorňujeme na speciální nabídku McDonald´s, kdy si níže na této stránce si mohou stáhnout a následně vytisknout kupóny. Popř. lze využít obrázek uvedený níže na této straně. Kupóny platí pro opakované použití pouze v jihlavské restauraci McDonald´s.

McDonald´s nadále zůstává partnerem poločasové soutěže na stadiónu FC Vysočina, která spočívá ve střelbě na čtyři otvory v plachtě napnuté v brance. Vylosovaní členové Fanklubu, majitelé permanentek či výherci soutěží v ní mimo jiné mohou zabojovat o šeky do restaurací McDonald´s.

Firma BAIEROVÁ se navíc rozhodla podpořit projekt „Kluby z Vysočiny fandí FC Vysočina!“ (více informací ZDE). Každý z účastníků této hojně využívané nabídky jihlavského klubu nyní nově obdrží bezplatný kupón na odběr malého nápoje, malých hranolek či druhého BigMacu.

 
Aktuálně

Radim Kučera: Díry v naší obraně byly větší, než v té ústecké

Už to vypadalo, že Vysočina fotbalový ročník 2019/20 zakončí třemi dramatickými ofenzivními partiemi, které skončí shodným vítězstvím 3:2. Po Prostějovu a Vlašimi však Jihlavě proti Ústí nebylo přáno, aby rozhodující branku vstřelila ona. Štěstí se tentokrát přiklonilo na stranu hostujícího celku. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu