21.10.2014, Miroslav Fuks

Využijte nabídky McDonald´s!

Využijte nabídky McDonald´s!I v této sezóně pokračuje spolupráce FC Vysočina se značkou McDonald´s. Firma BAIEROVÁ spol. s r.o., která provozuje restaurace McDonald´s nejen v Brně, ale i v Jihlavě, se totiž zařadila mezi reklamní partnery klubu. Zároveň se stala sponzorem „Ježourova návratu“, tedy výroby nového kostýmu populárního maskota FC Vysočina. Ježour v novém už více než měsíc povzbuzuje fotbalisty při domácích zápasech na stadiónu v Jiráskově ulici.

 

Fanoušky zároveň upozorňujeme na speciální nabídku McDonald´s, kdy si níže na této stránce si mohou stáhnout a následně vytisknout kupóny. Popř. lze využít obrázek uvedený níže na této straně. Kupóny platí pro opakované použití pouze v jihlavské restauraci McDonald´s.

McDonald´s nadále zůstává partnerem poločasové soutěže na stadiónu FC Vysočina, která spočívá ve střelbě na čtyři otvory v plachtě napnuté v brance. Vylosovaní členové Fanklubu, majitelé permanentek či výherci soutěží v ní mimo jiné mohou zabojovat o šeky do restaurací McDonald´s.

Firma BAIEROVÁ se navíc rozhodla podpořit projekt „Kluby z Vysočiny fandí FC Vysočina!“ (více informací ZDE). Každý z účastníků této hojně využívané nabídky jihlavského klubu nyní nově obdrží bezplatný kupón na odběr malého nápoje, malých hranolek či druhého BigMacu.

 
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v sobotu v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v sobotu 5. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu