27.10.2003, Redakce

Využijte předprodeje na pohár se Slávií Praha!

JIHLAVA - Ve sváteční úterý 28. října čeká Kraj Vysočina velká fotbalová událost. Druholigový FC Vysočina se tento den poprvé v historii v mistrovském či pohárovém utkání střetne s jedním ze slavných pražských ”S” – SK Slávií Praha. Výkop nesmírně atraktivního zápasu III. kola Poháru ČMFS je stanoven na 14:30 hodin.

 
Vzhledem k očekávání velké návštěvy nadcházejícího pohárového zápasu klub vyzývá diváky k využití předprodeje vstupenek na tento duel. Ten probíhá již od pondělí 20. října v MINISHOPU FC Vysočina v Tipsport baru v Mrštíkově ulici. Ceny vstupenek jsou stanoveny na 60,- Kč na sezení na kryté místenkové tribuně a 50,- Kč k stání. Pro utkání budou v platnosti volné a permanentní vstupenky. Vstupenky bude též možno zakoupit během pátečního druholigového utkání s Pardubicemi, které začíná v 15:00 hodin.

"Zároven upozorňujeme, že během zápasu budou v okolí stadiónu platit přísná dopravní omezení, tudíž prosíme fanoušky, aby k parkování využili prostoru vykládky Českých drah v prostoru za prodejnou Ferona v Jiráskově ulici," uvedl tiskový mluvčí klubu Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

F:NL - 10. kolo: FC Vysočina vs. Varnsdorf - stream utkání

FC Vysočina v chladném podzimu ještě zbývá sehrát dva domácí duely v rychlém sledu. Oba bohužel musí proběhnout bez účasti diváků a fanoušků. Jako malou náplast vám na klubovém webu nabídneme živé přenosy všech utkání na jihlavském stadiónu. Věříme, že nám u obrazovek budete držet palce v sobotu 28. listopadu od 13:30 hodin, kdy hostíme nepříjemný... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu