14.10.2004, Redakce

Využijte předprodeje na pohár se Slávií Praha!

JIHLAVA - Ve středu 20. října čeká Kraj Vysočina velká fotbalová událost. Druholigový FC Vysočina se tento den střetne s jedním ze slavných pražských ”S” – SK Slávií Praha. Výkop nesmírně atraktivního zápasu III. kola Poháru ČMFS, který je přímou odvetou nezapomenutelného rok starého pohárového zápasu, je stanoven na 15:30 hodin.

 
Vzhledem k očekávání velké návštěvy nadcházejícího pohárového zápasu klub vyzývá diváky k využití předprodeje vstupenek na tento duel. Ten bude probíhat na hlavní pokladně stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici v úterý 19. října od 14:00 do 16:00 hodin. Jednotná cena vstupenky činí 50,- Kč. Pro utkání budou v platnosti volné a permanentní vstupenky.

"Zároveň upozorňujeme, že během zápasu budou v okolí stadiónu platit přísná dopravní omezení, tudíž prosíme fanoušky, aby k parkování využili prostoru vykládky Českých drah v prostoru za prodejnou Ferona v Jiráskově ulici," uvedl tiskový mluvčí klubu Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2013/14

Letní přestupové období přineslo jedno z největších hráčských „zemětřesení“ v dějinách klubu. Vysočina v průběhu roku 2013 do přestupů uvolnila nejvyšší sumu ve svých dějinách. „Přivedli jsme mnoho nových hráčů, kteří mají talent, kvalitu a perspektivu. Jsme přesvědčeni, že tato strategie je správná a představuje výbornou investici do budoucnosti... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Dukla Praha
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu