27.01.2012, Miroslav Fuks

Vznikaly nové promo snímky pro jarní sezónu

Vznikaly nové promo snímky pro jarní sezónuNejen tradičně do podzimu, ale poprvé i do jara vstoupí fotbalisté FC Vysočina se speciální propagační fotografií. Dnes vznikla ve fotoateliéru špičkového jihlavského fotografa Michala Novotného. Martyria hodinového fotografování s nezbytnou předchozí úpravou ze strany maskérky absolvovala pětice Jaromír Blažek, Tomáš Kučera, Stanislav Tecl, Petr Tlustý a Lukáš Vaculík.

 

Fotka se nyní dostane do počítačů grafiků reklamní agentury Yashica a vzejde z ní podoba billboardů, informačních plakátů, pozvánek na zápasy či třeba titulní strany zápasového časopisu. Navíc vznikl i snímek brankáře Jaromíra Blažka, který se stane hlavním motivem reklamní kampaně FC Vysočina na prodej jarních permanentek na ligové zápasy. Ty by měly být v prodeji za 350 Kč od pondělí 13. února.

Doplňme, že Jaromír Blažek se v ateliéru fotil jak ve svém novém oranžovém dresu, tak i v černém dresu, v němž se představil novinářům při tiskového konferenci na prahu jeho jihlavského angažmá. Už ho ale neoblékne, neboť dres s jeho jménem podepsal a ten nyní poputuje do dražby! O zahájení dražby vás budeme brzy informovat.

  • několik fotografií z průběhu fotografování naleznete ZDE

 
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu