10.04.2007, Miroslav Fuks

Z kabiny zní jednotné: „Je v našich silách na postup dosáhnout“

Z kabiny zní jednotné: „Je v našich silách na postup dosáhnout“I přes poslední bodové ztráty zní z kabiny fotbalistů FC Vysočina velké jednotné odhodlání. „Ve hře je stále třicet bodů a my uděláme vše pro to, abychom z nadcházejících deseti zápasů vytěžili co největší bodový zisk. Postup je náš velký cíl a my jsme přesvědčení, že je v našich silách na něj dosáhnout. Mrzí nás zklamání našich fanoušků a žádáme je, aby nás podpořili i v nadcházejícím zápase proti Vítkovicím. Určitě své skvělé příznivce budeme potřebovat,“ řekl i za své spoluhráče Petr Vladyka.

 
„Hráčům i realizačnímu týmu rozhodně není lhostejná situace, do které se mužstvo nyní dostalo, a nehodlají se s ní smířit. Všichni si uvědomujeme, že jsme všem, kteří nám fandí a drží palce, způsobili v posledních kolech zklamání. Víme, že zdůvodnění či omluvy momentálně nejsou na místě. Jediné, co můžeme udělat, je podat v nejbližších zápasech kvalitnější výkony a takto dosáhnout lepších výsledků,“ doplnil kapitána trenér Milan Bokša.

K aktuální situaci se vyjádřil i ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis: „Mužstvu a trenérům nadále věříme. V posledních utkáních nás opustilo štěstí a dopouštěli jsme se velkého množství individuálních chyb, které se ostatním hráčům nepodařilo nahradit. Naše mužstvo má určitě svoji kvalitu a posledních deseti zápasech udělá vše pro postup. Z pozice ředitele klubu budu na hráče i trenéry maximálně apelovat, aby za tímto cílem jednoznačně šli.“

 
Aktuálně

Liga je zpět. Hrajeme! I díky vám

Ligová fotbalová asociace děkuje všem záchranářům, lékařům, zdravotním sestřičkám a dalším obětavým pracovníkům v první linii, kteří se zasloužili o zvládnutí složité epidemiologické situace v naší zemi. Díky jejich obětavému nasazení se mohly naplno znovu rozběhnout obě nejvyšší soutěže – jako jedny z prvních v Evropě. Ligová fotbalová asociace... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu