26.03.2018, www.mkjihlava.cz

Začátek jarních soutěží MKJ klepe na dveře!

Začátek jarních soutěží MKJ klepe na dveře!Již v pondělí 26. března se po zimním spánku rozjedou soutěže malé kopané. Dnes startují první dvě nejvyšší soutěže na hřišti Na Stoupách. Nižší soutěže začnou o týden později.

 

Prvních 6 lig bude mít plný počet účastníků, což je 12 týmů. Sedmá liga se nám oproti loňské sezoně mírně rozšíří a bude v ní působit 14 týmů. Je zde spousta nových týmů a uvidíme, který z nich zaútočí na přední příčky.

Veteránská liga bude také pokračovat, ale s mírným úbytkem, kde nastoupí 8 týmů a poprvé se změní systém, kdy se nejprve utká každý s každým a poté se tabulka rozdělí a první 4 týmy si to play off systémem rozdají o titul. Spodní část tabulky pak bude hrát stejným systémem o 5. – 8. místo.

Největším lákadlem v první lize bude určitě nahánění SEDMÍKA Some Vysočina, kteří v posledních letech nemají konkurenci a sbírají titul za titulem. Další umístění se dají už jen těžko odhadovat, protože první liga se v posledních letech velmi vyrovnala a nedá se předpokládat téměř nic dopředu.

Hrací dny:

Pondělí: I. Maxi Tip liga a II. liga (Na Stoupách)
Úterý: VII. liga a veteránská liga (Na Stoupách), V. liga (Rošického)
Středa: VI. liga (Rošického)
Čtvrtek: III. liga a IV. liga (Na Stoupách)

Začátek zápasů na hřišti Na Stoupách je od 18:15 a začátek zápasů na Rošického je od 18:00.

Všechna rozlosování příslušných lig jsou dostupná v sekci rozlosování.

 
Aktuálně

Souhrn základních hráčských statistik za ročník 2023/24

Přinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina za skončeným soutěžním ročníkem 2023/24 ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a MOL Cupu. Jde o bilanci za 30 druholigových a 3 pohárové zápasy. Jihlava do něj nasadila celkem 29 fotbalistů s aktuálním věkovým průměrem pouhých 23 let. Z toho hned 16 odchovanců klubu! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu