26.03.2018, www.mkjihlava.cz

Začátek jarních soutěží MKJ klepe na dveře!

Začátek jarních soutěží MKJ klepe na dveře!Již v pondělí 26. března se po zimním spánku rozjedou soutěže malé kopané. Dnes startují první dvě nejvyšší soutěže na hřišti Na Stoupách. Nižší soutěže začnou o týden později.

 

Prvních 6 lig bude mít plný počet účastníků, což je 12 týmů. Sedmá liga se nám oproti loňské sezoně mírně rozšíří a bude v ní působit 14 týmů. Je zde spousta nových týmů a uvidíme, který z nich zaútočí na přední příčky.

Veteránská liga bude také pokračovat, ale s mírným úbytkem, kde nastoupí 8 týmů a poprvé se změní systém, kdy se nejprve utká každý s každým a poté se tabulka rozdělí a první 4 týmy si to play off systémem rozdají o titul. Spodní část tabulky pak bude hrát stejným systémem o 5. – 8. místo.

Největším lákadlem v první lize bude určitě nahánění SEDMÍKA Some Vysočina, kteří v posledních letech nemají konkurenci a sbírají titul za titulem. Další umístění se dají už jen těžko odhadovat, protože první liga se v posledních letech velmi vyrovnala a nedá se předpokládat téměř nic dopředu.

Hrací dny:

Pondělí: I. Maxi Tip liga a II. liga (Na Stoupách)
Úterý: VII. liga a veteránská liga (Na Stoupách), V. liga (Rošického)
Středa: VI. liga (Rošického)
Čtvrtek: III. liga a IV. liga (Na Stoupách)

Začátek zápasů na hřišti Na Stoupách je od 18:15 a začátek zápasů na Rošického je od 18:00.

Všechna rozlosování příslušných lig jsou dostupná v sekci rozlosování.

 
Aktuálně

Permanentkáři FCV, pro část z vás máme na stadiónu místo!

Po časech epidemie se konečně rozběhly české fotbalové soutěže, ovšem stadióny pod vlivem vládních opatření své brány nemohou otevřít dokořán. Dle ligového protokolu je na nich aktuálně místo pro zhruba 150 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme i... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 16:00
FC Vysočina Jihlava
SK Slovan Varnsdorf
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu