02.12.2011, Miroslav Fuks

Žáci si užili fotbálek proti „áčku“!

Žáci si užili fotbálek proti „áčku“!Před rokem společně mrzli na umělé trávě, ovšem letos byli v teple. Hráči dospělého „áčka“ si v pátek 2. prosince na fotbálek proti všem čtyřem žákovským celkům FC Vysočina vyhradili hned dvě hodiny a zvolili mnohem příjemnější prostředí – sportovní halu v ulici Evžena Rošického.

 

Jihlavští talenti a budoucí aspiranti žlutého dresu se předvedli v nejlepším světle. Halový match si užili se vším všudy a nebáli se proti svým vzorům vyzkoušet parádičky nebo zajímavé kombinace. Především si však z této netradiční konfrontace odnesli příjemný zážitek a cenné zkušenosti, které se jim mohou hodit už v tomto zimní období v rámci halových turnajů.

Spokojen byl i trenér Pivarník: „Jsem velmi rád, že taková akce proběhla a má už v tomto klubu tradici. Posiluje klubovou pospolitost a vytváří pro odchovance klubu tolik potřebné vzory. Pro nás určitě šlo o zajímavé zpestření tréninkového bloku po skončení sezóny a ty dvě hodinky halového fotbálku byly docela intenzivní. Hned několik hráčů však nebylo k dispozici, neboť si léčí drobné šrámy. Navíc většina cizinců už zamířila domů, kde se udržují v kondici dle individuálních plánů.“

  • rozsáhlou fotogalerii z této vydařené akce naleznete ZDE

 
Aktuálně

Čtyři nové tváře v kádru: Patrák, Selnar, Želazný a Chocholatý

Kádr FC Vysočina se na startu zimní přípravy rozrostl nikoli o dva, ale hned o čtyři talentované hráče. Ze Sparty Praha do Jihlavy zamířil dvacetiletý útočník Vojtěch Patrák a z Viktorie Plzeň přichází na hostování dvacetiletý křídelník Jakub Selnar. V FCV budou na jaře působit i další dva mladíci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu