21.05.2012, Miroslav Fuks

Zajděte v pátek s fotbalisty na pivo!

Zajděte v pátek s fotbalisty na pivo!Čerstvě prvoligoví trenéři a fotbalisté FC Vysočina se rozhodli pro netradiční domácí rozlučku se svými fanoušky v ročníku 2011/12. V pátek 25. května vyrazí celý jihlavský tým na pivo do Sport baru Hattrick, který se nachází v obchodním areálu na Březinkách. A právě zde budou mít fanoušci FCV od 19 hodin jedinečnou možnost k neformálním rozhovorům, k získání fotek, podpisů či třeba k poděkování za úspěšnou postupovou sezónu.

 

„Už se moc těším! Věřím, že si fanoušci tuto akci nenechají ujít. Nechceme ji nijak řídit či organizovat, prostě pohodově posedíme. Doufám, že většina z nich s námi v sobotu vyrazí i na utkání proti Bohemians, které udělá nejen tečku za sezónou, ale i za mým druhým působením v Jihlavě. Potom už všichni vyrazíme na zaslouženou dovolenou. Jsem moc rád, že mé jihlavské angažmá dopadlo dobře a společně jsme dokázali splnit náš velký cíl. Teď už je přede mnou olomoucká výzva," řekl k pátečnímu velmi neformálnímu setkání s fanoušky trenér Roman Pivarník.

 
Aktuálně

Radim Kučera: Na vítězství jsme museli vynaložit velké úsilí

Výhra proti Prostějovu se znovu rodila těžce. Vysočina o ní nerozhodla až v nastaveném čase, jak tomu bylo při předchozím prostějovském představení v Jihlavě, ale pořádně se na tři body nadřela. Radost z toho snad měli fanoušci, kteří viděli pět branek, dvojí vyrovnání FCV a vítěznou jihlavskou branku deset minut před koncem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu