22.05.2014, Miroslav Fuks

Zápis do přípravek potvrdil velký zájem o fotbal

Zápis do přípravek potvrdil velký zájem o fotbalPřetrvávající velký zájem o fotbal v Jihlavě potvrdil tradiční nábor do chlapeckých i dívčích přípravek FC Vysočina. Ve čtvrtek 22. května přivábil necelých padesát adeptů a adeptek žlutého dresu FCV! Obdobný počet malých fotbalistů láká zápis do fotbalových týmů FC Vysočina každoročně.

 

Malí fotbalisté na nábor za slunečného počasí mnohdy dorazili v doprovodu rodičů, sourozenců či dalších příbuzných. Pod dohledem trenérů přípravek a starších žáků FC Vysočina si užili krásný trávník hlavního stadiónu, vyzkoušeli si řadu základních pohybových cvičení, zastříleli si na Ježoura a navíc si odnesli odměnu v podobě klubového trička věnovaného obchodním centrem Reiterman. Letos se dočkali i vítaného bonusu v podobě vstupenky na nedělní duel FC Vysočina vs. Příbram.

Ti, kteří nemohli dorazit nebo o zápisu nevěděli, rozhodně nemusí litovat. Do tréninkového procesu přípravek se mohou zapojit kdykoli od příštího týdne. Stačí přijít na trénink či kontaktovat příslušného trenéra:

Ročník 2007 – trenér Radek Nápravník (mobil: 608 802 444) – tréninky v pondělí a ve středu od 16:30 do 18:00 hodin.
Ročník 2008 – trenér Jiří Novický (mobil: 775 690 503) – tréninky v úterý a ve čtvrtek od 16:30 do 18:00 hodin.
Ročník 2009 – trenér Ladislav Novický (mobil: 723 550 964) – tréninky v úterý a ve čtvrtek od 16:30 do 18:00 hodin.

  • fotodokumentaci z vydařeného náboru najdete ZDE

 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu