11.08.2013, Redakce

Ženy si připsaly první výhru v přípravě

Ženy si připsaly první výhru v přípravěVe druhém přípravném utkání nastoupily ženy FC Vysočina na hřišti Jindřichova Hradce a po nadějném výkonu zvítězily hladce 6:0 (2:0).

Jihlavské fotbalistky zvládly vstup do utkání a už ve třetí minutě šly do vedení. Rychlá branka hráčky Vysočiny uklidnila a rozehrály se k povedenému výkonu. Převaha Jihlavanek vygradovala ve druhém poločase, kdy se projevila jejich lepší fyzická kondice.

„Holky podaly oproti prvnímu utkání v Praze zodpovědnější výkon,“ těšilo trenéra týmu Karla Líbala. „Od začátku duelu plnily naše pokyny, hrály s chutí a na výsledku se to ihned projevilo. Pochvalu zaslouží všechny hráčky, které nastoupily. Teď bude především důležité, aby dokázaly stejné výkony i pravidelně zopakovat,“ varuje před uspokojením kouč.

Jindřichův Hradec – FC Vysočina 0:6 (0:2)

Góly: 3. a 73. Macháčková, 20. Vinická, 60. Štefaniková, 75. Skořepová, 84. Šerá.

Sestava: Havrdová (46. Neumannová) – Sedláková (63. Skořepová), Neumannová (46. Havrdová), Šerá, Králíková – Zadinová, Macháčková, Vinická, Jouklová – Jančíková, Suchánková (46. Štefaniková).