06.01.2020, Miroslav Fuks

Zimní přestávku vyplní hlasování o „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“!

Zimní přestávku vyplní hlasování o „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“!FC Vysočina Jihlava v letošním roce oslaví dvacet let své existence. Zároveň s tím i dvacet let působení v českých ligových soutěžích, čímž došlo k přepsání historie i dalšího vývoje fotbalu v našem kraji. Nejen toto jubileum budeme v roce 2020 hojně připomínat a též slavit. Fanoušky jistě potěší možnost zapojit se do hlasování o ideální „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“!

 

Hlasování vypukne v pondělí 13. ledna a budou do něj zařazeni pouze fotbalisté, kteří v dresu FC Vysočina nastoupili alespoň do 40 ligových (I. nebo II. liga) a pohárových zápasů a zároveň odehráli minimálně 3.000 minut. Nedostalo se tak na některé skvělé odchovance jihlavského klubu - Theodora Gebre Selassieho, Jana Klimenta, Matěje Vydru, Roberta Cahu, Jana Štohanzla či sourozence Jana a Milana Kopice. Pod čarou zůstali i hráči s reprezentačními zkušenostmi - Josef Hušbauer, Pavel Mareš, David Lafata a Marek Zúbek. Kritéria splnilo celkem 67 fotbalistů.

Hlasování bude probíhat v týdenních intervalech a postupně budete hledat nejlepší hráče pro konkrétní post v herním schématu 4-4-2. Při hlasování o ideální pár stoperů, středních záložníků a útočníků budete zároveň volit dva fotbalisty. Jen univerzálové Karol Karlík a Michal Veselý byli zařazeni na více míst sestavy. A jak byly nominace hráčů na jednotlivé pozice složeny?

Brankáři: Bartoš Jiří, Blažek Jaromír, Hanuš Jan, Rzeszoto Branislav, Uvarenko Maksims, Vejmola Luděk a Vorel Michal.

Praví obránci: Bartoš Pavel, Gabriel Da Silva, Kukoľ Vladimír, Marek Tomáš, Karlík Karol a Veselý Michal.

Stopeři: Halama Jan, Kadlec Michal, Krejčí Jiří, Kryštůfek Lukáš, Mišůn Milan, Slavík Lubomír, Šourek Ondřej, Štěpánek David, Tlustý Petr a Vojtíšek Pavel.

Leví obránci: Cihlář Tomáš, Gavrić Petar, Josl Tomáš, Kotrys David, Liška Jiří, Vepřek Michal a Novotný Filip.

Praví záložníci: Dolejš Petr, Fulnek Jakub, Malínek Jiří, Masopust Lukáš, Sláma Radek a Veselý Michal.

Střední záložníci: Baštař Petr, Dort Filip, Gába Jiří, Hronek Petr, Jánoš Adam, Jungr Marek, Karlík Karol, Koloušek Václav, Kučera Tomáš, Lovětínský Michal, Pacholík Michal, Ryška Aleš, Šulek Peter, Urblík Jozef, Večeřa Karel a Vladyka Petr.

Leví záložníci: Hekerle Vladimír, Javůrek Jan, Krutý Peter, Zoubele Lukáš, Šebek Ladislav a Vaculík Lukáš

Útočníci: Dvořák Pavel, Faldyna Petr, Harba Haris, Hošťálek Aleš, Ikaunieks Davis, Kaplan Tomáš, Klíma Jiří, Mešanović Muris, Rabušic Michael, Simr Pavel a Tecl Stanislav

 
Aktuálně

Vysočina ve druhém utkání přípravy přišla v závěru o výhru

Druhá letní přípravná konfrontace FC Vysočina s nováčkem nejvyšší soutěže nabídla vyrovnaný průběh a množství šancí na obou stranách. Nakonec bylo šťastnější Brno, které dvěma brankami Šumbery v závěru duelu otočilo nepříznivý průběh po vedoucí brance Rajmunda Mikuše ze 75. minuty – 1:2 (0:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 11:00
FC Vysočina Jihlava
FC Zbrojovka Brno
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu