12.01.2017, Miroslav Fuks

Změny v kádru: Šulek na odchodu, Urdinov do juniorky

Změny v kádru: Šulek na odchodu, Urdinov do juniorkyStředeční tvrzení kouče Michala Bílka, že kádr FC Vysočina ještě nedostal konečnou podobu, potvrzují aktuální kroky, k nimž přistoupilo představenstvo klubu. Prostor k nalezení nového angažmá obdržel osmadvacetiletý slovenský středopolař Peter Šulek a do juniorského týmu byl přeřazen pětadvacetiletý makedonský levý bek Yani Urdinov.

 

„Yani Urdinov do zimního bloku vstoupil kondičně nepřipraven, což se negativně promítlo do jeho schopnosti zvládnout náročné tréninkové dávky v tomto období. Rozhodli jsme se na to zareagovat jeho přeřazením do kádru juniorského týmu. Záleží jen na jeho tréninkové píli a přístupu k povinnostem profesionálního fotbalisty, zda si řekne o návrat do kabiny prvního týmu,“ okomentoval přeřazení makedonského levého beka Milan Bokša.

Sportovní manažer FC Vysočina se vyjádřil i k ukončení jihlavského působení Petera Šulka: „Usoudili jsme, že by mu po více než dvouletém působení v Jihlavě prospěla změna dresu. Přestože na jeho post disponujeme adekvátní náhradou, tak nyní uvažujeme o doplnění soupisky na postu záložníka.“

 
Aktuálně

Vysočina otestovala hráče a na úvod přípravy podlehla Jablonci

Po roce ve Zbuzanech u Prahy znovu nastoupila druholigová Vysočina proti Jablonci. Přední celek české ligy byl v přípravné konfrontaci produktivnější a na úvod letního bloku si připsal výhru 3:0 (1:0). Vysočinu může po sympatickém výkonu mrzet řada neproměněných příležitostí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu