11.11.2002, Redakce

Znovu je tu atraktivní zájezd na Spartu Praha B

Vedení FC vysočina plní svůj slib vůči fanouškům a na sobotu 16. listopadu připravilo autobusový zájezd na atraktivní druholigový duel AC Sparta Praha B – FC Vysočina Jihlava. Utkání se hraje od 10:15 hodin na Letné. Připomínáme, že toto utkání je posledním podzimním kolem a zároveň i dohrávkou neuskutečněného povodňového kola. Ze stejného důvodu odpadl i tehdy plánovaný a fanoušky početně obsazený autobusový zájezd.

Odjezd autobusu je naplánovaný na 8:00 hodin ze stadiónu v Jiráskově ulici. Zájemci se mohu závazně hlásit vedoucímu marketingu FC Vysočina Miroslavu Fuksovi na e-mailu fuks@psj.cz nebo na telefonech 567 550 223 nebo 607 628 868 nejpozději do středy 13. listopadu. Cena zájezdu bude pouhých 100,- Kč a bude vybrána při nástupu do autobusu u řidiče společnosti HUSTÁK.