Filtr: výpis příspěvků uživatele "Jindrich." |  vypnout filtr

Kapitán českobudějovického Dynama Tomáš Sivok se novým majitelem klubu s podporou majitele firmy Koh-i-noor Hardtmuth Vlastislava Břízy nestane. Co takhle oslovit toto silné spojení, aby vstoupilo do FC Vysočiny Jihlava.

17.06.2018, 08:28

Jablonec ulovil posilu na poháry! Z Jihlavy přichází Ikaunieks. odkaz

11.03.2017, 20:08

Mrzí mně, že pokračujeme v duchu přípravy, kdy jsme prohráli 3 zápasy z mužstvy 2 ligy. Už to něčemu napovídá, že naši hráči nemají na víc, co právě na hřišti předvádějí. Nevěří si, hrají nakopávané míče, což na současnou 1 ligu nestačí.

19.02.2017, 18:00

Hanuš zářil na Slavii, na chybně odpískanou penaltu se nevymlouval odkaz

01.10.2016, 18:56

FC Vysočina by si měla vzít příklad ze Zlína, který ani za stavu 0:2 doma proti Jablonci nesložil zbraně a v poslední 10 min. srovnal na 2:2, kdy rozhodující branku vstřelil právě nehodící se hráč FCV Haris Harba. V tomto případě nechápu vedení, že pošlou hráče na hostování a tady není, kdo by dal branku. Přitom Harba je určitě lepší hráč než je Dvořák, ale Harba má smůlu nebo spíše štěstí, že mu v FCV končí slouva a Zlín po něm sáhne všemi 10 a ještě k tomu skoro zadarmo.

30.09.2016, 22:03

S hodnocením Michala Bílka souhlasím, dnes to byl nejhorší výkon. U všeho jsme byli pozdě, soupeř nás přehrál ve všech směrech. Ve 14 denní přestávce je potřeba zapracovat na psychice celého mužstva a odvézt si 3 body na Spartě.

06.05.2016, 22:44

Když porazíme ve středu Baník, budeme v suchu, spočítal si jihlavský kouč Hipp: odkaz

Jindrich. | Jihlava
08.11.2015, 18:08

Tak nám juniorka zase vyhrála, v posledních 5 zápasech získala 13 bodů za 4 výhry a 1 remízu. V komentáři se píše, že ve 2 poločase museli změnit styl hry, což by potřeboval A tým FCV. Takže bych viděl na poslední 3 podzimní zápasy udělat rošádu a u A týmu bych dal šanci panu Vrzáčkovi s Lovětínským a k juniorce zpět nerozlučné kamarády Kučeru s Procházkou. Horší už to stejně býti nemůže, jen můžeme soupeře překvapit jiným stylem hry.

08.11.2015, 07:42

Škoda, že se nehraje fotbal jen na 45 minut, to by jsme byly se 17 body ve středu tabulky, ale bohužel se fotbal hraje na 90 minut. 2 poločasy nezvládáme pouze po psychické stránce, ale i kondiční. Když dostaneme branku, sesypeme se a kupíme chyby v obraně a soupeř nás za to trestá. Připravená taktika na 70 minut zápasu bohužel nestačí.

31.10.2015, 21:46

Další zápas hrajeme v Boleslavi a vidím to na vítězství, protože konečně dostanou šanci hráči z lavičky Marek JUNGR, Augusto BATIOJA a Vladimír
KUKOĽ. Překvapíme, stejně jako v roce 2012, kdy jsme vyhráli 1:3.

19.10.2015, 18:18

Fotbal plakal. Díky kopané získala Jihlava tři body v Teplicích odkaz

26.09.2015, 23:42

S tímto přístupem hráčů k utkáním, kteří si neváží, že jim přijde každý měsíc včas tučná výplata, přijdeme o generálního sponzora a tím pádem se budeme těžko vracet do nejvyšší soutěže, jestli ji po této sezóně opustíme. Hráči FCV, probuďte se, už je na čase zase sbírat body k vytoužené záchraně a zopakovali jsme loňské překvapivé vítězství nad Plzní.

26.09.2015, 19:20

Nechápu pana Bokšu, proč pořád staví stejné hráče a své oblíbence, kterým je jedno, jestli FCV spadne a nedá šanci hráčům z lavičky, kterým se dařilo v poháru ve Znojmě. Hráči Marek, Šulek, Vaculík by měli usednout do konce podzimu na lavici náhradníků a měli by dostat šanci Batioja, Demeter a Jungr.

21.09.2015, 19:42

Blýská se na lepší časy. Do sestavy 7. kola fotbalové Synot ligy podle Sport.cz: se dostaly 2 hráči FCV: brankář Hanuš a útočník Mešanovič Smajlík odkaz

17.09.2015, 22:16