Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "miron" |  vypnout filtr

12345678910>
RSS RSS
Další diskuse:

08.11.2015, 15:29

Prohrát s Bolkou není tragédie, ale s hroznou Bohemkou a prohrát další zápasy s mužstvy co by měli být na naší úrovni, to je problém. Mě štve i remíza s Duklou, která je letos marná, naprosto prokaučovaný zápas. Když si vememe naše učinkování v Berbr lize, co jsme postoupili, opakuje se jedna věc, po obdrženém gólu jde výkon rapidně dolů. Kolikrát se už nám stalo že během pár minut dostanem i tři góly? Hráči hrají lépe proti silnějším soupeřům, kde není tlak na výsledek, ale proti průměru zápasy nezvládají.Opravdu to není tím co tady říkali všichni trenéři, že nám chybí lídr, osobnost? Pana Vaculíka si nesmírně vážím, že nás dostal do první ligy, ale v něčem s ním nesouhlasím. V rozhovoru říká, že nepotřebujeme osobnost, která by na ostatní řvala. Ale ta fotbalová osobnost nemusí jen nadávat a řvát, ale naopak by třeba podržela mužstvo při obdrženém gól a vedle ní by rostli naši talentnti. Ano nikdo se do Jihlavy nehrne, ale prostě takovou osobnost je potřeba zaplatit a to se z prodeje Klimenta úplně v pohodě mohlo udělat. A Oplouštila (viděl jsem ho na juniorce, naprosto marnej hráč) a podobné klidně pustit pryč a neplatit je. Jeden takovej hráč, jako byl Koloušek by se vyplatil daleko víc jako pět našich talentů, po hostováních, v juniorce a na lavičce. Pokud by jsme měli takovou osobnost v týmu, hráči jako Demeter, Fulnek a další mladí, by herně rostli daleko rychleji a neměli by jsme teď devět bodů a v zimě by klub úplně v klidu mohl jednoho hráče prodat a nebát se o sestup.
Další chybou vedení bylo vyhození trenéra a nahrazení ho asistentama. Takže vlastně se nic nezměnilo a mužstvo nový impuls nedostalo. Pokud pan Vaculík se vzhlédl v Anglii a chce sportovního manažera a zároveń trenéra, musí přivést někoho, kdo to zvládne, opět osobnost, která to zvládne, určitě to nemůže dělat Bokša, který funkci sportovního manažera vůbec nezná.

17.10.2015, 18:28

Reakce na Borr: Koukám že v Teplicích jsme nasadili tři ...
Mišun taky hrával stopera Smajlík

10.10.2015, 16:53

Tak cca 400 nás sledovalo parodii na fotbal. Je mi z toho smutno. Hrůza, děs, pěší kopaná, od nakládačky nás zachránil Hanuš a střelecká nemohoucnost soupeře dát gól i z jasných tutovek.
Nechce se mi věřit, že je vedení stále zaslepené a věří, že tenhle tým má bez posílení na střed tabulky.
Všichni trenéři, co zde působili se shodli v jedné věci - týmu chybí lídr, hecíř, který by tým vedl.
V zimě prostě musíme posílit do základu, jinak druhá liga volá.

08.10.2015, 17:12

Je pravda, že své hvězdy prodává u nás každý klub, ale většina si z jejich prodeje zase nakoupí náhradu do základu.

06.10.2015, 20:52

13-14 trenérů za 6 let nesvědčí o koncepční práci. A to poslední odvolání trenéra kýžený efekt nepřineslo, ani nemohlo, nepřišel nový trenér a s ním nový impuls, zůstali Ti co u mužstva už byli, takže pro hráče nic nového a výsledek jasný - 1. bod ze tří zápasů.
Vedení mělo zabrat už v létě, oslabení kádru bylo evidentní a příprava to jen potvrdila.

05.10.2015, 16:45

Mě to tak připadá, že se čeká, až Kučera dodělá trenérskou licenci a bude hlavním trenérem.

04.10.2015, 21:47

Reakce na lone.ranger: Názor laika: Fotbal pěknej. Bojo...
To si nebyl sám, kdo střídání Batioji nepochopil.
Druhá půle přinesla zajímavý fotbal a gólové hody. Hráči bojovali, navíc bohužel nemáme kvalitu. Vhodné doplnění před sezónou a neměli jsme po devíti kolech 5. bodů.
Dobrá práce Berbrových chlapců, hlavě lajnový odvedli dobrou práci Smajlík

26.09.2015, 16:08

Upřímně mě to vůbec nepřekvapuje, že tenhle tým by potřeboval posílit víme od července, teda mimo vedení (i ten reportér po pár minutách poznal, že nám vázne rozehrávka v záloze). A ta výměna trenéra, to byl taky povedený kousek, když už chtěli odvolat trenéra, tak měl přijít někdo nový, aspoň by to byl nový impuls pro hráče a ne tam nechat asistenty.

24.09.2015, 19:52

Reakce na sema.boga: Tak v Pribramy nas piska Jilek. Co ...
Je šéfem Jihočeského krajského fotbalového svazu a samozřejmě rozhodčí (jak jinak v našem fotbale). Je označován, jako Berbrův člověk na černou práci. Taky se nedávno veřejně Berbra zastal.

19.09.2015, 13:04

Reakce na sema.boga: ...kdes to cetl ?...
Pusť si pozápasovou tiskovku, mluví o tom v čase po 18. minutě.
Spíš než další talent na lavičku, ale potřebujeme přivést střeďáka do základu.

18.09.2015, 20:38

Tak na výsledku se hodně podepsal trenér, který měl na starosti koučink při zápase. Ve druhé půli nás postupně mačkala Dukla čím dál víc, vyrovnání viselo ve vzduchu, někteří hráči šlapali vodu, situace volala jednoznačně po střídání, jenže to přišlo až po vyrovnání.
Šulek se dneska strašně trápil, nedal přihrávku a trenér ho střídá až na konci.

16.09.2015, 17:08

Od roku 2012, kdy jsme postoupili, tu bude již pátý trenér. Tomu se říká koncepční práce.

12.09.2015, 20:15

Viděl jsem prvních 15 min. a pak šel radši na hokej a jak to tady čtu, udělal jsem dobře.
Po necelém roce opět na sestupovém místě.
Šulek se zranil nebo byl střídán v poločase kvůli výkonu?

23.08.2015, 21:12

Reakce na Francik90: Koukám na forum HC Puklička a to by...
On není z Jihlavy.

22.08.2015, 19:48

Porážka mrzí, ale na fotbal se dnes dalo dívat, na rozdíl od nekoukatelných zápasů ve Zlíně a na Slavii. Hlavně první půle se hrála nahoru dolu, dát první gól, tak jsme vyhráli, a že šancí tam bylo. Nicméně rozhodně potřebujeme posílit, kvalitního středního záložníka, to chce jako sůl.
Patáka radši vůbec komentovat nebudu. A v létě hrát v sobotu je prostě parádní věc, vyřešilo nám to aspoň problém s frontami u stánků.

17.08.2015, 08:40

Jediným úsekem hry, kdy se na naší hru dalo dívat, byl začátek druhého poločasu, jinak to byla bída. Za celý zápas jsme si vytvořili jednu gólovou šanci.
Slavie se na nás dobře připravila, nechala nás tvořit hru, což nám moc nejde a skolila nás ze standartek.

16.08.2015, 17:57

To jsou extrémy, minulý týden výborný výkon a dnes první půle naprosto ostudný výkon, stejně jako ve Zlíně.

10.08.2015, 21:44

Super, ztracené body ze Zlína jsou zpět, i když jsme měli i kliku. Hanuš dnes hodně podržel. Co mě překvapilo, byla návštěva, bylo víc lidí jak v sobotu na spartu (i když oficiálně ne).
A jinak souhlasím s kotlem - PELTA VEN, myslím, že je to férový názor slušného fanouška, upozornění na světelné tabuli, že je to "nefér", bylo hodně mimo mísu.

01.08.2015, 17:57

Nuda, nuda, šeď. Jsme naprosto neškodní, nedostali jsme se ani nadostřel branky. Hrajeme do plných a to nám evidentně nesvědčí, chybí střední záložník, který by tvořil hru.

27.07.2015, 15:26

Reakce na Vlastos: Tak nám ta avizovaná nedělě opět něja...
No v pondělí, tak to už vidím tu návštěvu Smajlík .