Diskusní forum

Podmínky registrace na diskusním fóru FC Vysočina

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Falk" |  vypnout filtr
 
<123456789>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Falk | FCV
21.09.2006, 21:10
 
 
Já věřím, že pokud se do 13.10 prokoušeme z krize a nebude chumelit mohlo by tak 2500 lidí dorazit. Nechme se překvapit. Já už se hlavně těším na to, že přijdu s dcerkou na fotbal a nebudu muset sedět na tribuně v 1. řadě, protože jinam lístky nejsou a budu si moc vybrat místo s pěkným výhledem. Teda aspoň doufám, že místa s pěkným výhledem ještě budou aniž by zela prázdnotou. To znamená, že VIP a volných vstupenek pro známé a blízké nebude 1500 těch nejlepších míst na celém stadionu. A v Třinci se už prostě vyhrát musí !!! Kádr prý na to je, tak je potřeba to z něj vyždímat!
 
 
19.09.2006, 21:42
 
 
Buckingham: Sorry, že jsem si dovolil napsat svůj názor až 48 hodin po utkání. Ale myslím si, že je skoro jedno, jestli je to 10 minut ne bo těch 48 hodin. Na názoru to určitě nic nemění. Spíš to trochu zmírní emoce, které stejně příspěvku moc nepřidají. Jinak to byl samozřejmě subjektivní dojem jednoho obyčejného fanouška FC Vysočina.
M. Fuks:Teď budu jenom citovat názor několika lidí, kteří fotbalu fandí, a s kterými o fotbale diskutuji. " Jak je možné, že v sezóně, kdy je reálná možnost postoupit do 1. ligy, a kdy vedení klubu oficiálně vyhlašuje postupové cíle, nemůžeme koupit, zaplatit, či mírně přeplatit hráče, kteří pro Jihlavu již odvedli kus práce, kteří za Jihlavu hrát chtějí, a kteří by jí byli prospěšní. Těmi hráči jsou samozřejmě myšleni Zúbek a Simr, jenž by nahradili ty posily, které sice přišli bez smluv vlastně zadarmo, ale posilami nejsou. Je jasné, že tohle před začátkem sezóny nemohl nikdo vědět, ale již v průběhu rozehrané sezóny byly problémy jasné a patrné. Pokud letos nepostoupíme, tak v příští sezóně bude situace o mnoho složitější, neboť sestupující týmy z 1. ligy, ať už to bude kdokoliv, stojí na pevných ekonomických základech, kvalitních hráčských kádrech a pro jejich okamžitý návrat budou ochotni udělat cokoliv. Takže to znamená, že v téhle sezóně je pro nás mnohem jednodušší cesta k postupu, než kdykoliv jindy...
 
 
18.09.2006, 20:56
 
 
Po pátečním duelu jsem se nechal "vyšumět" a svůj příspěvek tak připojím až dneska.
Při čtení předzápasové sestavy jsem se zhrozil, protože mít v sestavě jenom rychlostní typy ( verze p. Bokši ) je dobrá tak od 1.A třídy níže. Bez tvůrců hry asi těžko můžeme nyslet na úspěch třeba ve 2. lize.
Absolutně nechápu, co se stalo s Malínkem, který byl úplně marný, Koukal v útoku byla taky jedna velká tragédie, Cihlář v obraně jeden velký omyl a Faldyna, o tom raději vůbec nemluvím. Jedním z mála pozitiv v sestavě byl Demeter na středním halvu, který jasně ukázal, že do základu patří. Hra se vlastně pozvedla až od chvíle, kdy na hřiště přišli Svoboda s Vladykou, kteří hru dokázali pohybem a rozehrou alespoň rozhýbat. Poslat největšího bojovníka v týmu Veselého na tribunu je, to nejhorší co rozklížený mančaft potřebuje. Je možná dobře, že jsme nějakou haluzí nevyhráli, protože by pak najednou bylo všechno v pořádku a tahle sestava by nastoupila i v Třinci, kde už prostě musíme vyhrát!!!
Jinak Simr se mi líbil, protože být vidět v defenzivní taktice Bystrci vyžaduje určitě umění. Když se vepředu dostal k balónu, tak by to v případě doplnění útoku určitě smrdělo. Ale určitě byl pro nás zase drahý, protože u hráče, který je kvalitní a hlavně chce v Jihlavě hrát, bych koupil natvrdo, třeba na úkor hostování Faldyny, Koukala, Dujky atd.
 
 
14.09.2006, 20:54
 
 
Ale jinak s Gebre i Rabušicem souhlasím, šanci dostat musí. Jen ten Vojtíšek to odnesl, protože někdo do toho béčka prostě musel, aby to byla výměna a ne jen doplnění. Hlavně abysme to s tím šetřením zase moc nepřehnali....Ono by to určitě nějaký impuls potřebovalo....Taky Staněk dává ve Velmezu dost gólů Smajlík Smajlík
 
 
14.09.2006, 20:39
 
 
Tak tomu se říká velký třesk... Smajlík
 
 
14.09.2006, 16:03
 
 
Jak tak koukám, tak se asi žádné hráčské rošády nekonají. Nebo se to tají až na Bystrc?
 
 
Falk | FCV
12.09.2006, 17:42
 
 
To vedení v Brně jsou teda šmejdi. O co ji jde? To z nás mají strach pro příští sezónu?
 
 
Falk | FCV
11.09.2006, 20:42
 
 
Koukám, že se tady přiostřuje souběžně s výkony našich borců....Snad se se svými výkony zvednou hráči a s nimi i naši přispěvovatelé...
 
 
Falk | FCV
04.09.2006, 21:28
 
 
Ještě že je druhá liga tak vyrovnaná a bohatá na překvapivé výsledky. O postup se tak určitě bude hrát až do konce soutěže. Jinak 9 bodů z 5 zápasů v tak vyrovnané soutěži je docela postupový standart. Samozřejmě těch 9 bodů už nemůže být třeba po 8 kolech. Když vyhrajeme ve Vítkách, tak jsme opět na průměru 2 body na zápas, což bude k postupu určitě bohatě stačit. Jak jednoduché a geniální.... Smajlík
 
 
Falk | FCV
31.08.2006, 21:36
 
 
Tak tímhle rozloučením ukázal Mára Zúbek, že není jen super hráč, ale i člověk se srdcem na dlani a to se mi opravdu hodně líbí. Přeji mu, ať se mu daří ve Zlíně tak, aby dostal pořádnou nabídku ze zahraničí, kde by mohl ukázat svojí kvalitu a hlavně se zabezpečit na další etapu jeho nefotbalového života. Takovou osobnost asi jen tak nenahradíme...
"Máro, díky" !!!
 
 
Falk | FCV
28.08.2006, 21:39
 
 
LH: Přesně tak. proto si taky myslím, že potencionální posily by neměly být ještě u konce. S tímhle kádrem je postup sice možný, ale když už, tak hodně s odřenejma ušima. Rád bych se mýlil, ale mě prostě proti loňské sezóně pořád nějak ten Zúbek chybí. Jeho mravenčí práci zatím nikdo nenahradil...
 
 
Falk | FCV
27.08.2006, 21:44
 
 
Ani mě netěší, když klub s 33 mega rozpočtem a jednoznačnými postupovými ambicemi asi zaslouženě prohraje v 6 tisícovém městě, kde hostuje vesnice s osmisty obyvateli za kterou hrají hlavní roli tři bývalí prvoligoví fotbalisté, kteří mají výkonnostní zenit za sebou.
Ale na druhou stranu, co můžeme dělat. Prostě se posadit znovu na prdel, příští týden porazit Viktorku Žižkov a pokusit se získat Máru Zúbka, který stojí o dvouletou smlouvu.
 
 
Falk | FCV
24.08.2006, 11:25
 
 
Problém bude i v Zúbkovi. Kdyby podepsal v Jihlavě dva roky, zak by p. Tulis určitě požadovanou částku zaplatil. A kdyby se pro něj objevila nějaká slušná nabídka, tak by mu určitě v Jihlavě nikdo nebránil, stejně jako v jiných případech. Zúbek by měl na dva roky tak nějak vystaráno, mohl by se ukázat a čekat na dobrou nabídku. Takhle bude hrát v Ostravě za béčko a my taky utřem. Škoda....
 
 
13.08.2006, 08:19
 
 
Zaručený recept na postup: V průměru získávat 2 body na zápas! 60 bodů je jednoznačně postupových, takže teď máme na plán 2 body náskok.
 
 
10.08.2006, 21:43
 
 
Pokud měl Peška Sigmy plnou hlavu, jak prý sám řekl, tak nemá asi cenu opravdu takového hráče držet za každou cenu ( proto se taky asi nedostal vůbec na trávník proti Ústí ), ale finance za roční hostování nemůžou být přece úměrné hráči z teplického béčka, který se v 1. lize údajně absolutně neprosadil. To, že je levák přece neznamená, že bude prospěšný ve vytoužené cestě za postupem. Třeba budeme všichni příjemně překvapeni, ale mně se zdá, že tým s nejvyšším rozpočtem ve 2. lize a s jednoznačnými postupovými ambicemi by měl mít vyšší hráčské ambice. Třeba za hostování Pešky koupit třeba jen na ten jeden rok Zúbka za 1,5 mega, zvláště když prohlašuje, že chce v Jihlavě hrát. I s rizikem, že pomůže vykopat 1. ligu a půjde do zahraničí. Tenhle hráč i za ty peníze určitě stojí. Copak vedení zapomíná na minulou sezónu, kterou odehrál excelentně a jako jeden z tahounů držel Vysočinu v naději na udržení až do posledního kola?
 
 
09.08.2006, 21:38
 
 
Přestavba stadionu: Někteří snílci by si přáli kompletně dokončený stadion pro 11 000 diváků, tvrdým realistům by stačil téměř nyní přestavěný pro 4 000, ale kompromis je podle mě ten v dohledné době ze tří stran uzavřený se 4 komíny ( sociální zařízení, dostatečné a kvalitní občerstvení, byty pro fotbalisty, vyhřívaný trávník atd. ) s kapacitou pro 6500 diváků, který by splňoval všechny kritéria pro špičkový fotbal třeba nejen na úrovni ČR. To je to, co právě teď potřebuje klub a fanoušci FCV. Vše další je jen třešnička na dortu, která může být a nemusí. I v tomto stadiu budeme mít pěkný stadión, komfort pro diváky, kvalitní ubytovací prostory pro eventuální posily, budeme splňovat požadavky třeba UEFY atd. ) Ten původní projekt je podle mě vize budoucnosti, který se bude odvíjet od celkového působení našeho klubu napříč celou Vysočinou ( myšleno geograficky ).
Např. Bolka má taky stadión pro 5000 lidí, má 100 mega rozpočet a stačí jí to, protože tam nikdy pravděpodobně 15 000 diváků na zápas nepřijde. Má průměr na zápas cca 4000 lidí, což je skoro vyprodáno, a to prostě na poměry Středočeského kraje stačí. Stadión je vizuelně plný a vypadá to pěkně. Nejdřív musíme vybojovat fair způsobem 1. ligu, pak se zabydlet, být v ní úspěšní, mít odpovídající návštěvnost a pak můžeme žádat sponzory, magistrát a kraj o další dotace.
Samozřejmě by to bylo již teď krásné, ale buďme realisty. Jednou se toho všeho třeba dočkáme....
 
 
Falk | FCV
08.08.2006, 21:43
 
 
Teď jsem jen tak pro zajímavost prošel na webu většinu současných druholigových stadionů a ke svému úžasu jsem zjistil, že i v současném podání patříme jednoznačně k těm nejlepším. Některé stadiony připomínají okresní soutěže, kterých mám projeto spoustu, takže vím o čem mluvím.
 
 
Falk | FCV
08.08.2006, 20:53
 
 
Co se týče přestavby stadionu. Vypadá to zatím fakt moc pěkně, jen jsem si dopředu pořád myslel, že ta tribuna bude ještě vyšší a strmější, když má mít kapacitu cca 2500 lidí. Jinak celkovou reálnou přestavbu bych viděl pro maximální spokojenost všech stran, ještě postavit zbývající dva komíny na druhé straně s tribunou pro dalších 2500 lidí a vyhřívaný trávník. Celková kapacita by pak byla 6500 diváků, stadion vlastně uzavřený ze 3 stran, což znamená velmi slušný kotlík, zázemí a vyhřívaná tráva. To je fakt asi maximum, co si reálně můžeme přát. Pak by jsme byli s úrovní stadionu určitě před např. Plzní, Příbramí, Kladnem,Slávkou, Brnem, Zlínem, což ba na dlouhý čas určitě bohatě stačilo. Vše další pak ukáže zájem sponzorů, fanoušků atd. o vrcholový fotbal ve Jihlavě.
 
 
Falk | FCV
07.08.2006, 20:42
 
 
Dneska jsem zhlédl v televizi opravdový fotbalový unikát. Utkání dvou našich oblíbených týmů Gambrinus ligy Plzeň - Sparta. Nádherný fotbal plný nasazení s obrovským množstvím šancí na obou stranách, spousta krásných přímočarých akcí, strhující tempo, nádherná fotbalová atmosféra v hledišti srovnatelná snad jen s "premijér lik", ekvilibristické finesy a další fotbalové lahůdky, se kterými byl spokojený snad jen komentátor a Franz Straka, kteří byli velmi spokojeni s zvláště s úrovní fotbalu a krásným stánkem ve Štruncových sadech!!!....Ještěže jsem měl možnost být na obyčejném druholigovém fotbale Jihlava - Ústí, protože tam jsem toho viděl mnohem více. V tele přenosu se mi líbili jenom Bosák a docela i Plíšek, ten fotbal tam ani nemusel být....
 
 
06.08.2006, 21:03
 
 
M.Fuks:OK. Tyhle stresy taky znám, prostě to vypadalo z tribuny tak nějak zvláštně...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu