Diskusní forum

Podmínky registrace na diskusním fóru FC Vysočina

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Vomi" |  vypnout filtr
 
<1011121314151617181920>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
28.11.2012, 19:41
 
 
Reakce na SB: přesně tak, takové vysvětlení beru...
Velmi dobrá zpráva a jsem přesvědčen, že v FCV to funguje na základě konsenzu a ne direktoriátu. Po tomhle prohlášení pana Tulise se mi velmi ulevilo. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
28.11.2012, 15:46
 
 
Reakce na Albion: Vomi, s tim vybehem mas pravdu i kdyz ...
no, odkopy jsem tak nějak něřešil, spíš situace, který vedou ke gólům nebo přímýmu ohrožení brány, což tentokrát nebylo.

A nejsem blbej, stačí mi to napsat jednou Smajlík
 
 
28.11.2012, 08:48
 
 
Reakce na Dihol59: Bláža v sestavě kola,tak tomu přestáv...
Tak na gólu Bláža podíl měl i když na centr z pole se jde blbě, nicméně buď měl dojít k míči nebo zůstat na čáře- tohle bylo polovičatý a špatný. ALE dvě stoprocentní gólovky chytil a další chyby neudělal, takže se sestavou kola nemám problém.
 
 
27.11.2012, 12:41
 
 
Reakce na Owen: ...ještě bych dodal... Klobouk dolů před...
Na tohle téma jsem chtěl rozproudit diskuzi o zimní pauze. Pro mě nejlepší fanoušci u nás: Plzeň a k mému naprostému překvapení Ostrava.
Jinak se superlativama na včerejší zápas a podzim jako celek souhlasím Smajlík
 
 
24.11.2012, 14:48
 
 
Reakce na SB: Podle mě bude stačit na záchranu 31 bodů. ...
Obzvláště si přeju to Dynamo. Možná by se pak dal koupit Halama. Chtěl jsem mu dát hlas na hráče utkání tuhle, ale nebyl v nabídce. A bejval Smajlík
 
 
23.11.2012, 14:04
 
 
Reakce na miron: V baráži před hodně lety v přímém přeno...
A hlavně, on to nepsal. To napsal a nastylizoval někdo, kdo psát umí (v obou smyslech)podle toho, co mu Blikanec navyprávěl. Opravdu jsem to nečetl a číst určitě nebudu. Smajlík
 
 
23.11.2012, 08:14
 
 
Reakce na nesmrtelna_vaneska: fakt se bavíte o ho*ne... ...
já vím, ale někteří se bojíme, že nám sem to ho.vno přijde Smajlík
 
 
22.11.2012, 08:43
 
 
opr.: lynčem
 
 
22.11.2012, 08:42
 
 
Reakce na SB: Mě záleží hlavně na tom, jestli se tu bude...
a za toho tvýho brigádníka byly Budějky poslední, odstavily ho a dvakrát vyhrály, a mě jde taky o to, aby se tu na podzim hrála jednička a právě proto ho tu nechci, tím že bych nechodil bych trestal hlavně sám sebe, ale je to jedna z mála forem protestu, na kterou každý vedení slyší (když odhlídnu na možnost zablokovat autobus s hráčema na cestě z Liberce do Prahy a vyfrožovat jim lyčem..) Smajlík
 
 
22.11.2012, 08:36
 
 
Reakce na SB: Mě záleží hlavně na tom, jestli se tu bude...
To si nemyslím, hlavně je tu obrovský riziko, že rozes.ere fungující kabinu a každou chvíli by jsme hráli o deseti. A ty to respektovat samozřejmě budeš, protože je ti Sparta blízká. Blažka jsem překousl a už na něj neútočím, když už tady je, ale Ŕepka se překousnout nedá a je potřeba, aby názor nemalý části fandů vedení znalo před případným rozhodnutím.
 
 
22.11.2012, 08:10
 
 
Reakce na Lufa: Souhlas, dokud byl tenhle doktor Haus ve...
Doktor Haus Smajlík , tys mě pobavil. I když si neumím představit odlišnější typy Smajlík
 
 
22.11.2012, 08:08
 
 
Reakce na Lufa: Souhlas, dokud byl tenhle doktor Haus ve...
asi snaží.. To gennaro: já tu nejsem poprvé a ty jako pravidelný přispěvatel víš, že jsem o petici psal už před měsícem. To Jirka22: technikálie si představuji takto: sepsaná petice bude mít osm kusů, aby u každého vchodu na stadión mohli stát dva lidi a zájemci mohli podepisovat. Petice by měla obsahovat jméno, příjmení, datum narození a samozřejmě podpis. Samozřejmě se hlásím k jednomu elaborátu. To M.Fuks.: Na jaro hodlám kupovat dvě permice, ale jestli je koupím záleží pouze na tom, jestli sem přijde nebo ne. Nerad bych nově koupené permice hned házel do koše.
 
 
17.11.2012, 19:40
 
 
Reakce na Jirásek: Nestálo by za to na jaro vymyslet něj...
Tohle jsem říkal hned jak jsem jí slyšel poprvé a i když vím, že mi odpovíte, že není jednoduchý něco originálního vymyslet, tak si představte, jak se na nás s touhle už teď asi chystají v Edenu Smajlík
 
 
17.11.2012, 10:17
 
 
Reakce na fantrebeach: Kučera se spíše projevil včera ja...
a každej drobnej kontakt teatrálně s výkřikama padali a ten černej magor jim to papal a papal..
 
 
16.11.2012, 22:04
 
 
Reakce na mal: Jeden z nejúspěšnějších manažerů ČR bezpo...
A já si stojím za tím, že bezpochyby není. Smajlík Tohle není nic měřitelnýho nebo exaktního, tak piš, že podle tebe je nejlepší a nech si svoje bezpochyby na něco, co není zpochybnitelný.

Dneska šťastná výhra, kterou jsme potřebovali Smajlík
 
 
14.11.2012, 13:18
 
 
Tak jsem se právě vrátil z předprodeje. Otevřený dvě pokladny, fronta čtyř lidí, do 5-ti minut nakoupeno Smajlík . Jen si říkám, aby bylo vyprodáno když tam bylo tak málo lidí..
 
 
13.11.2012, 07:54
 
 
Rozhodně. A myslím, že kluci se učí od Blažka a mají horizont cca 1,5 roku, kdy jim musí bejt jasný, že se do brány jeden z nich dostane, takže se ani nemusí chtít poohlížet po jiným angažmá.
 
 
11.11.2012, 12:19
 
 
Myslím, že tahle prohra fanoučky FCV nezlomí. Při postupu do 1. ligy jsme počítali, že se bude hodně prohrávat a prohrává se mnohem míň, než jsem čekal. Navíc z objektivních příčin, který přes zimu zmizí. V pátek očekávám vyprodáno Smajlík
 
 
07.11.2012, 16:38
 
 
Reakce na SB: Kostelecké uzeniny kupuji bez donucení, ma...
To mi připomnělo. Když jsem byl o repre pauze na přáteláku s M.B., tak jsem koukal, že byl otevřenej jeden stánek s pivem a občerstvením Smajlík . Chtěl jsem si dát steak, ale neměli, tak jsem šel opatrně do klobásy (čtu fórum) a u mě dobrý.
 
 
07.11.2012, 08:20
 
 
Snad se to už rozhýbe a nějak vyčistí. Když jdu na fotbal- chci vidět fotbal. Když divadlo- jdu do Horáckýho, ale v tomhle by jsme měli mít jasno a vědět, za co platíme. Jsem rád, že FCV se to netýká přímo,ale chci vědět, že jsme prohráli, protože jsme byli horší a né proto, že soupeř nasypal sudím kroupy..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu