Diskusní forum

Podmínky registrace na diskusním fóru FC Vysočina

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "blackfield" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
blackfield | Václav Kotnour | Jihlava
04.12.2015, 19:28
 
 
Z jakého důvodu musím uvádět své telefonní číslo na našem webu? Není to už za hranou zákona? Pro úplnost uvádím raději i velikost své obuvi...42
 
 
09.11.2015, 13:24
 
 
Jeho slova mně připomínají jednoho, dnes už zesnulého brněnského novináře: "Zbrojovka měla po celý zápas drtivou převahu, ale z náhlých protiútoků, dostala šest nešťastných branek." Docela by mně zajímalo, kteří lidé z realizačních týmů by tady zůstal v případě sestupu a tudíž o polovinu menším platem. Myslím že by byli první co by opustili loď, zvanou FC Vysočina. Pan Fikes i nynější asistent Procházka by mohli vyprávět. Po různých neúspěšných štacích byli nakonec rádi, když je vzal pan Tulis zpět pod ochranná křídla.........
 
 
08.11.2015, 00:17
 
 
Absolutní selhání celého vedení!! To, co se děje v této sezóně v našem klubu, je neodpustitelný amatérizmus. Jenom jeden člověk protěžoval vždycky a všude, tyto tři pány realizačního týmu......pan Tulis!!! Vypadá to, že vztahy mezi hráči a trenéry také nejsou ideální. Manažérsky jsme momentálně, někde na úrovni divize. Samozřejmě že se budou pánové držet s podporou pana ředitele, svých dobře placených míst. Jinde by totiž neměli šanci.
 
 
14.10.2015, 19:40
 
 
Reakce na trtatruck: V sekci trenéři mládeže,Venca tam n...
Mám dojem Koloušek že už je nějaký čas v Rakousku. Hraje tam jakousi regionální soutěž.
 
 
12.10.2015, 20:43
 
 
Jedinou věc, kterou může pan Vaculík udělat je ta, že okamžitě vymění realizační tým u "A" mužstva. Vše ostatní je vytloukání klínu klínem. U mládeže budou tito tři pánové, mnohem prospěšnější. Syn Lukáš by mohl nastoupit na post ředitele a udělat konečně pořádek. Firma má obrovské renomé, ale její klub už je mezi veřejností, na okraji zájmu. Všechno totiž souvisí se vším! Přitom ještě nedávno, chtěli mít televizní stanice Jihlavu každý týden v přenosu. Hráli jsme totiž líbivý fotbal. Je to můj názor a prosím o shovívavost. Smajlík
 
 
10.10.2015, 16:42
 
 
Když si tak zpětně pročítám různá prohlášení, ať už trenérů, nebo hráčů, o tom, jak se poučili z chyb, a jak se budou na hřišti rvát, je mně z toho nanic. Osobně si myslím že tohle "oblíbené" trenérské trio a jedno kdo dělá hlavního, nebo asisenta asistenta, nebyla tou správnou volbou. Byl jsem mimo Jihlavu, ale na stránkách Sigmy psali že v našem kotli byli čtyři a v jejich kotli pět diváků! Pár prý jich bylo na tribuně, jinak pusto prázdno. To je nějaký kec ne? Smajlík No počkáme si na vyjádření realizačního týmu.
 
 
08.10.2015, 13:24
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Jsem přesvědčen, že z ligy nespadn...
Tohle nebylo od Vás moc hezké vyjádření. Fanoušci tomu moc dobře rozumí, ne že ne. My akceptujeme možnosti klubu, ostatně, bylo nám to zde alibisticky mnohokrát předneseno. Nám vadí neustálé sliby a velká slova vedení klubu o tom či onom, a na straně druhé, Vaše věčné okecávání že to nejde. Už si z těch vyjádření dělají fandové legraci. Na jedné straně se člověk dozvídá, o úspěších jedné z největších stavebních firem ve střední Evropě, o miliardových obratech a ziscích a na straně druhé, jací jsme vlastně chudáci a musíme prodávat hráče.
 
 
07.10.2015, 15:43
 
 
Začínám se obávat o Hanuše. Slávie už rozhazuje sítě.
 
 
06.10.2015, 18:18
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: K záplavě mnohdy zcestných komentá...
Zcestné komentáře čteme každý týden zde. Nikoliv od fandů, ale od vedení a od Vás. Ono to není všechno tak růžové, jak se nám leckdy předkládá. Tréningové možnosti, zázemí, atd. Jedině co spolehlivě funguje dle vyjádření hráčů jsou včasné výplaty. Nijak velké oproti jiným klubům, ale pravidelné. Co se týče vzdálenosti od Prahy.....Blažek, Tlustý, Vaculík, Jánoš a možná ještě někdo, dojíždí z Prahy!! O dobré adrese v současné době, lze úspěšně pochybovat.
 
 
05.10.2015, 18:08
 
 
Reakce na wave: No od dob Karola Marka (sezona 2009-10),...
Všichni trenéři, kteří odejdou dříve než jim vyprší smlouva, mají nárok na finanční vyrovnání. Mezitím nastoupí jiný, který začne pobírat plat. Takže pokud trvá odcházející trenér na smluvním platu, berou ho oba. Bývalý i současný. Asi to stojí dost peněz. 14 trenérů je opravdu dost. Tohle opravdu nevypadá jako koncepční práce. Třeba je to ale všechno úplně jinak. Smajlík
 
 
04.10.2015, 20:41
 
 
Reakce na ajet0: Ty jseš fakt "managersky" vzdělanej, co...
Ptal jsem se proto, abych si mohl jeden dres s logem pohřební služby zakoupit a pomohl tak naplnit, náš klubový rozpočet. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
04.10.2015, 20:07
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: To je snad dobrá zpráva, ne??? Spo...
To znamená, že když si to pro příští zápas někdo zaplatí, může být dominantním partnerem, klidně "Pohřební služba Koudelka"?
 
 
02.10.2015, 17:39
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Václave, jestli mi něco chceš, tak...
Nemám potřebu se s někým scházet a debatovat o nesmyslech. Strašně mně mrzí co se v klubu děje. Mám tenhle klub rád ale to co se stalo u "A" týmu už neskousnu. Už jsem psal......, je to cesta do pekel. Míro ty, takovej srdcař, Tobě to nevadí? Nebo si vážně myslíš že nic neříkající besedy s fanoušky dostanou tenhle klub nahoru? Když se bude hrát s námi fandy na rovinu, budou všechny besedy beznadějně narvaný. Kecy o tom že máme být rádi....atd. nikoho neberou. Chceme být hrdí na svůj klub a ne aby si z nás dělali srandu. Víš co dělali v podobné situaci fandové Ostravy, Sparty, Slávie? Buďte rádi že takoví nejsme.
 
 
02.10.2015, 15:44
 
 
Reakce na FRL: http://fotbal.idnes.cz/fotbal-jihlava-mar...
Slova Máry Zúbka potvrzují to, co jsme zde mnohokrát říkali. Spousta lidí nás mělo za nemístné kritiky a rejpaly. Včetně pana Fukse. A to Mára neřekl vše, co možná chtěl. V tomhle klubu si prostě spousta lidí ve vedení, chodí jenom pro peníze. Jestli si někdo myslí, že nám zde ti lepší hráči zůstanou, jsou na velkém omylu. Leccos už se proslýchá.....!
 
 
30.09.2015, 16:44
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Troufám si říci, že i osobní setká...
Asi spousta z nás ví, jak je těžké v našich regionálních možnostech, hrát nejvyšší soutěž. O tom to ale momentálně není. Už zde na fotbal chodíme dost dlouho na to, abychom si utvořili obrázek o dění v klubu. Včetně mládeže. Občas zaslechneme jak trenéry mládeže tak i názory rodičů. Nemusíme být zrovna géniové, abychom nepochopili dění v klubu. Při vší úctě k Vám pane Fuks, by naše osobní setkání asi nic nepřineslo.
 
 
30.09.2015, 15:30
 
 
Reakce na hja: Zajímalo by mě, kolik věčných kritiků už ...
Tohle nemá s panem Fuksem nic společného. On si svoje pracovní povinnosti plní. Dokonce i nad rámec toho, co by musel. Tohle je v gesci sportovního úseku a ředitele klubu. Diskuze by nic nevyřešila. Ani napadání a násilnosti, vůči hráčům a realizačním týmům, jak to předvedli fanoušci Sparty a Slávie, v případě nespokojenosti s výsledky. Dokud pan Vaculík neřekne "DOST!" nic se nezmění. Radši věčným kritikem současného stavu, než věčným vlezdopr......! Budu první který zde poděkuje, až se situace změní k lepšímu.
 
 
29.09.2015, 23:52
 
 
Reakce na Wave: Nejen z pohledu fanoušků. Naprosto netu...
Přátelé pan Bokša, Fikes, Kučera a Procházka jsou ze stáje pana Tulise. Tolik na vysvětlenou. Tihle pánové se budou těžko odvolávat ze svých židlí. Ti jsou schopni svalit vinu za špatný výkon na trávník a nedostatek toaletního papíru v kabině.
 
 
29.09.2015, 17:29
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Chcete strávit duel FC Vysočina vs...
To jako když si zřídím u zmíněné banky účet, budu moci sedět v koutku na lavičce? Děkuji,...zůstanu na svém místě. Marketingový skvost!! Smajlík
 
 
29.09.2015, 11:31
 
 
V programu na ŘÍJEN 2015 je chybně uvedeno utkání Juniorky proti Plzni. Po.3.10. ve 13°° Na našem webu je ale Ne.4.10. ve 14°° Prosím o upřesnění. Díky. Smajlík
 
 
28.09.2015, 18:23
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: O zájmu reklamních partnerů primár...
Díky za informace. Mnohé věci jsem nevěděl. Hezký zbytek dne. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 10:15 | Jun.
1. FC Slovácko B
FC Vysočina Jihlava B
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu