Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu

Miss internet FC Vysočina

« přejít na předchozí
 
přejít na další »
 
přehled dívek

#3: Jana Doubková

Bydliště: Pacov

Rok narozeni: 1990

Vztah k fotbalu: Ráda si jen tak ze srandy zakopu a stejně tak se na něj i ráda dívám. Ale že bych do něj byla úplný blázen jako chlapi, tak to tedy nejsem.

Informace o soutěži

Soutěž „Miss internet FC Vysočina“ probíhá ve spolupráci s agenturou Faible Modeles. Mediálním partnerem celé akce je Rádio Jihlava.

Představení agentury Faible Modeles

Chcete se stát modelkou, modelem, ale stále vás trápí parametry agentur? Agentura Faible Modeles, je jiná. Je to první fotomodelingová agentura do 170 cm u žen a do 185 cm u mužů. V našem portfoliu jsou dále kategorie modelů, herců, hudebníků, tanečníků a jiných talentů, a na ty už se výška nevztahuje. Co Vám agentura nabídne?

Pro modely:

Nabízíme vám spolupráci s týmem profesionálních fotografů, vizážistů. Získáte velké zkušenosti z fotomodelingu, hostesingu, modelingu a herectví. Dále spolupráci s dalšími agenturami. Také můžete získat certifikace a osvědčení v kurzech, pořádaných naší agenturou. Do budoucna připravujeme rozšíření nabízených služeb.

Pro firmy:

Zajišťujeme reklamní materiály (kalendáře, fotografie, tisk), módní přehlídky s kompletním zajištěním (modelky, make-up, vlasový styling, styling, choreografie, hudba, modely), večírky, barmanské show, hostesky, make-up nebo vlasový styling na vaši firemní akci, zajištění modelů a choreografů na módní přehlídky, zajištění moderátorům, zpěváky, taneční vystoupení, profesionální herce, promo akce.

Další informace – www.faiblemodeles.cz

 
Fanzóna
Aktuálně

U19: Debakl v Plzni

Jihlavští starší dorostenci nedokázali překvapit na půdě plzeňské Viktorie a i přes dobrý výkon v prvním poločase si odváží vysokou porážku 7:0 (3:0). Dorostenci si i přes porážku drží 11. místo tabulky a v příštím kole se utkají v důležítém zápase se Slováckem. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies