Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu

Miss internet FC Vysočina

« přejít na předchozí
 
přejít na další »
 
přehled dívek

#6: Kateřina Blochová

Bydliště: Vyskytná nad Jihlavou

Rok narozeni: 1995

Vztah k fotbalu: Jsem fanynka FCV a fotbal je můj oblíbený sport!

Informace o soutěži

Soutěž „Miss internet FC Vysočina“ probíhá ve spolupráci s agenturou Faible Modeles. Mediálním partnerem celé akce je Rádio Jihlava.

Představení agentury Faible Modeles

Chcete se stát modelkou, modelem, ale stále vás trápí parametry agentur? Agentura Faible Modeles, je jiná. Je to první fotomodelingová agentura do 170 cm u žen a do 185 cm u mužů. V našem portfoliu jsou dále kategorie modelů, herců, hudebníků, tanečníků a jiných talentů, a na ty už se výška nevztahuje. Co Vám agentura nabídne?

Pro modely:

Nabízíme vám spolupráci s týmem profesionálních fotografů, vizážistů. Získáte velké zkušenosti z fotomodelingu, hostesingu, modelingu a herectví. Dále spolupráci s dalšími agenturami. Také můžete získat certifikace a osvědčení v kurzech, pořádaných naší agenturou. Do budoucna připravujeme rozšíření nabízených služeb.

Pro firmy:

Zajišťujeme reklamní materiály (kalendáře, fotografie, tisk), módní přehlídky s kompletním zajištěním (modelky, make-up, vlasový styling, styling, choreografie, hudba, modely), večírky, barmanské show, hostesky, make-up nebo vlasový styling na vaši firemní akci, zajištění modelů a choreografů na módní přehlídky, zajištění moderátorům, zpěváky, taneční vystoupení, profesionální herce, promo akce.

Další informace – www.faiblemodeles.cz

 
Fanzóna
Aktuálně

Souhrn základních hráčských statistik za ročník 2023/24

Přinášíme vám základní statistiky hráčů FC Vysočina za skončeným soutěžním ročníkem 2023/24 ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE a MOL Cupu. Jde o bilanci za 30 druholigových a 3 pohárové zápasy. Jihlava do něj nasadila celkem 29 fotbalistů s aktuálním věkovým průměrem pouhých 23 let. Z toho hned 16 odchovanců klubu! Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies