Ptejte se: Marek Jungr

Ptejte se ofenzivního středopolaře Marka Jungra!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 15 odpovědí v této kategorii celkem.

Jirka
2.10.2013, 19:21
 
Máro, máte na záchranu :) Máte dobrý tým, hlavně se nevzdávat :) Hodně štěstí

Odpověď:
Na záchranu určitě máme. Jde o to, abychom nedostávali tolik gólů, což je otázka pro celý tým. Musíme více pracovat a hrát více týmově. Věřím, že závěr podzimu zvládneme a v tabulce se posuneme do středu tabulky.
Všem velice děkuji za dotazy. Zároveň všechny fanoušky prosím o podporu při domácích zápasech, kterou budeme velmi potřebovat. Před zaplněným stadiónem se hraje mnohem lépe. Díky!
30.9.2013, 15:42
 
Ahoj Marku,
chci se zeptat, šel by jsi se mnou někdy na kávu ? byla bych moc ráda, jsi velký sympaťák občas tě potkávám v city parku.
jinak at se ti daří, hraješ výborně, pravidelně chodím na zápasy:) měj se hezky.

Odpověď:
Děkuji za nabídku a kompliment, ale jsem šťasně ženatý s manželkou Mončou. Rodina je pro mne základ. Ještě jednou díky!
Tomáš2
30.9.2013, 15:14
 
Sledujete vyvolené?

Odpověď:
Nesleduji. Dokonce jsme 3 roky neměli televizní programy a sledovali jsme maximálně DVD.
Fanda
27.9.2013, 16:28
 
Ahoj Máro,
chtěl bych se tě zeptat kdo je tvůj vzor nebo oblíbený hráč jak z ČR nebo odjinud a tvůj oblíbený tým kromě Jihlavy :) A taky by mě zajímalo co bys doporučil mladým fotbalistům (načem pracovat atd.)Dík za odpověď :)
Ať se ti daří :)

Odpověď:
Už jsem odpovídal. A co se týče mladých fotbalistů, tak si myslím, že by v mládí měli kombinovat více sportů a maximálně pracovat s balónem. Je to samozřejmě náročná řehole, která prověří odolnost a vůli každého, včetně rodičů.
Tomáš2
26.9.2013, 18:51
 
Máte facebook?

Odpověď:
Nemám. Obecně se s technikou moc nekamarádím. Raději se věnujeme rodině a sportujeme. Máme navíc psa, belgického ovčáka, kterému se také říká maliňák.
ladisso
24.9.2013, 16:59
 
Zdravím Marku,
patříš mezi mé oblíbené hráče.Obdivuji u tebe přehled ve hře a fotbalovou kvalitu vůbec.Ještě kdybys řešil lépe koncovku,tak patříš mezi elitní střelce GL.

Jsi rád,že jsi podepsal v Jihlavě,jak se tady líbí tvé rodině?
Ctěl bys zkusit i jiné kluby?
Díky,at se daří.

Odpověď:
Děkuji za příjemné hodnocení. V Jihlavě se nám líbí moc a proto jsme se rozhodli tady zůstat. Na koncovce se snažím pracovat už delší dobu, ovšem stále je to na štíru. Určitě chci pomoci Jihlavě a jak se moje kariéra bude vyvíjet dál, záleží právě na tom, jak se nám s FC Vysočina bude dařit. Svoji budoucnost máme každý z velké části ve svých rukou.
Petr Kučera (petras60@seznam.cz)
24.9.2013, 13:38
 
Zdravím v kolika letech si začínal a kde.

Odpověď:
Začínal jsem asi ve čtyřech letech v oddíle FC Čechie Velká Dobrá, což je vesnice asi 5 kilometrů od Kladna.
Čížková
24.9.2013, 13:32
 
Ahoj Máro, chtěla jsem se zeptat jestli vedete syna k fotbalu? Děkuju a ať se daří

Odpověď:
Určitě ho do fotbalu nenutím, ovšem už dvakrát týdně chodí do mladší přípravky FC Vysočina trénovat. Už jim začaly i turnaje. Fotbal ho hrozně baví.
Hunter
24.9.2013, 11:49
 
Zdravím, mluví se o jistých rozepřích v kabině, vím že o tom nebudeš chtít psát, ale ptám se co je třeba udělat aby jste zase začali šlapat jako tým a hrát s maximálním nasazením který mi poslední dobou u celého týmu schází?

Odpověď:
Když se nedaří, tak se vždy hledají chyby všude. V kabině jsem každý den a rozepře zde rozhodně nejsou. Nálada samozřejmě není optimální, protože neděláme body. Ale jak už jsem řekl, musíme každý začít u sebe a soustředit se na svůj výkon a maximální nasazení v zápase.
SAMOT
23.9.2013, 19:55
 
Čau Máro, máš nějakej vzor? Ať se Ti dáří :-)

Odpověď:
Vždycky se mi líbili Seedorf a Nedvěd.

Další stránky
12>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu