Ptejte se: Václav Koloušek

Ptejte se nové letní posily FC Vysočina, zkušeného středového záložníka Václava Kolouška!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 19 odpovědí v této kategorii celkem.

13.8.2012, 18:23
 
Dobrý den, abych Vám pravdu řekl, tak jsem Vás vůbec neznal a nesledoval, ale jak jste přestoupil ho Jihlavy, tak vidím, že jste dost dobrý hráč! :) A jste strašně užitečným hráčem pro Jihlavu :) Chtěl bych se zeptat, jestli byste si nepřál k sobě nějakého bývalého spoluhráče, s kterým si rozumíte, víte o sobě a každou přihrávkou se najdete :))

Odpověď:
Nepřál, protože by už byl stejně starý jako já, možná starší. Rád každopádně vzpomínám na spolupráci se Štajnerem či Nezmarem. A špatné to nebylo ani s Gattusem v Itálii.
Leni
13.8.2012, 14:31
 
Dobrý den, sledoval jste olympiádu a fandil jste českým sportovcům? Kterého sportovce nejvíc obdivujete(i zahraničního)a rád byste se s ním setkal?
Děkuji moc,ať se Vám daří jste borec :)Odpověď:
Olympiádu jsem, pokud to čas dovolil, sledoval. Fandil jsem! Obdivuji zejména vytrvalostní sportovce, kajakáře, skifaře apod. Tyto disciplíny jsou fyzicky nesmírně náročné. Klobouk dolů před nimi!
Pavel
13.8.2012, 09:23
 
Dobrý den,
jakému týmu fandíte ve formuli 1?

Odpověď:
Asi Ferrari, ale příliš závody F1 nesleduji.
Boky
11.8.2012, 12:00
 
Ahoj Vašku, především ti chci poděkovat, že si přešel do Jihlavy, seš super hráč. A chci se zeptat, co si myslíš o klukách kteří první ligu ještě nehráli, jestli na to mají a měli by dostat příležitost!? Viz. Kučera a Šilinger!? Děkuju a ať se daří

Odpověď:
Šanci má určitě každý, kdo je v kádru. Včetně kluků v juniorce. Záleží jen na daném konkrétním hráči. Stačí se podívat na Masopusta. U něj je vidět, že to jde.
fcv
11.8.2012, 11:35
 
Ahoj, jsem rád, že jsi přestoupil do Jihlavy, ale zajímalo by mě, proč ses rozhodl pro změnu dresu.
Jaké vidíš šance na záchranu obou nováčků a porovnej prosím oba týmy - hráči, fanoušci, zázemí.
Díky, ať se daří tobě i týmu!

Odpověď:
Z Jihlavy jsem dostal nabídku a v Brně jsem měl smlouvu jen do zimy. Když jsem tuto možnost dostal a Jihlava mne chtěla, tak jsme se domluvili.
Po prvních třech kolech jsme se přesvědčili, že lze hrát s každým. Jen potřebujeme přidat výhru. Komentovat Brno nechci, nepřísluší mi to.
10.8.2012, 17:35
 
Co říkáš na Blažka a Standu Tecla?

Odpověď:
Bláža je persona v kabině i na hřišti. Standa to má přes svůj věk v hlavě srovnané, což dokazuje skutečnost, že jsme si ho zvolili za kapitána.
wave (wave)
10.8.2012, 15:35
 
Ty umíš italsky?

Odpověď:
Umím:c))
wave
10.8.2012, 09:24
 
Předně Tě zdravím, přeji pevné zdraví a stálou formu! Jsem rád, že jsi přijal toto angažmá a že se daří.
Věnuješ se (rekreačně) ještě nějakému jinému sportu? Jak Tě bere ženskej fotbal? Žiješ olympiádou?
Ať to jde !!!

Odpověď:
Bavil mne tenis, ale v tuto chvíli se věnuji jen fotbalu. Ženský fotbal mi rozhodně nevadí, sem tam se na něj podívám.
9.8.2012, 12:11
 
Dobrý den Václave, co očekáváte od letošní sezony v Gamrinus lize a jak se vám líbí Jihlava jako město? :)

Odpověď:
Pocházím z Mladé Boleslavi a upřímně musím říci, že Jihlava je hezčí. Prvotní je pro nás záchrana soutěže, abychom první rok soutěž udrželi.
9.8.2012, 10:12
 
Po přátelském zápase s Bohemkou jsem říkal- má to v noze ,ale už je starej, pomalej....promiň, omlouvám se moc, po dvou ligových zápasech -super maká běhá, ohromnej přínos pro mladej mančaft.
Není to troufalost udělat kapitánem Standu Tecla, když jsou v mančaftu takoví matadoři jako Blažek, Koloušek ?!

Odpověď:
Můj názor je takový, že je to dobře. Že i mladý hráč má vůči mančaftu i sobě nějakou zodpovědnost. Navíc Standa pochází z regionu a v klubu působí dlouho. Vidím to jako pozitivum.

Další stránky
12>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Jan Staněk: Chceme těžit z podzimní sehranosti týmu

Podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dopsala svůj šestnáctizápasový příběh. FC Vysočina se vyrovnal se smolnou baráží o postup i letními změnami v kádru a znovu potvrdil roli jednoho z favoritů na postup. Tým se od počátku druholigové soutěže držel v čele tabulky a nakonec přezimuje na příjemném 2. místě tabulky se ziskem 32 bodů. Znamená to... Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu