Ptejte se: Milan Kopic

Ptejte se stopera FC Vysočina Milana Kopice!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 22 odpovědí v této kategorii celkem.

Příprava
29.1.2013, 22:00
 
Ahoj Milane,
jak hodnotíš dosavadní průběh přípravy?

Odpověď:
Jak už jsem řekl, tak přípravě probíhá super. Dařilo se nám i výsledkově, z posledních dvou porážek není třeba dělat velké závěry. Teď doufám, že i nadále zůstaneme všichni zdraví, odletíme na soustředění a výborně se připravíme na ligu.

Chtěl touto cestou všem velmi poděkovat za dotazy a za četná přání a projevy podpory. Držte nám na jaře palce! Ještě jednou díky!
Petr G
29.1.2013, 18:30
 
Čau Milane,
chtěl bych se zeptat, jak si se těšil na návrat do Jihlavy, a celkově do Gambrinus ligy? Co na to říkalo okolí a rodina? Díky za odpověď, přeji hodně štěstí a těším se na tvé zápasy.

Odpověď:
Návrat jsem konzultoval hlavně s tátou. Z mého pohledu však nebylo nad čím přemýšlet. V posledním půlroce už jsem byl zdráv a něco jsem odehrál ve Slovanu, ovšem předchozí dva roky byly ze zdravotního hlediska špatné. Jsem rád, že mohu nastupovat za Jihlavu a udělám všechno pro úspěšné jaro. V neposlední řadě jsem rád, že se nemusím někam stěhovat a přesouvat.
FC
29.1.2013, 18:01
 
Ahoj Milane,

kdo je ti v kabině nejblíž a koho naopak moc nemusíš (prosím konkrétně a žádné obecné fráze). Jak na tebe působí pan Komňacký a kdybys ho měl porovnat s ostatními trenéry v lize či v zahraničí, tak jak by to srovnání vyznělo. Jaké panují vztahy v kabině?

Odpověď:
Pana Komňackého znám ještě z ligy, když trénoval Baník a Jablonec. Za měsíc, co jsem ho mohl blíže poznat, mohu říci, že jde o velice zkušeného a respektovaného trenéra, který toho už má hodně za sebou a jen tak něco ho neznervózní či nepodráždí. Doufám, že mu na jaře pomůžeme na hřišti. Ani sebelepší trenér to za nás totiž neodehraje.
Rád vzpomínám na trenéra Rona Janse, pod kterým jsem pravidelně nastupoval v Heerenveenu. Hodně mi v kariéře pomohl Dušan Uhrin mladší v Mladé Boleslavi a zapomenout nemohu ani na Karla Večeřu, který mi dal první šanci v lize. Nutno však zdůraznit, že každý trenér vám něčím prospěje a posune vás dál.
Atmosféra v kabině je výborná, už mi české vtipkování chybělo. I v Holandsku byla sranda, jenže ne všemu jsem rozumněl.
Patrik
28.1.2013, 15:25
 
Ahoj Milane, chtěl bych se zeptat, jaká byla tvoje první brigáda? Od kolika let hraješ fotbal? Jaká byla tvoje první láska? A ještě, jestli lyžuješ, a jestli ste jako malí s bratrama a s rodinou jezdili na hory. Diky :D


Odpověď:
Na letní brigádu jsem s ohledem na fotbalové povinnosti nikdy neměl čas. Jsem rád, že jsem se vždy mohl spolehnout na finanční podporu rodičů, za což jim velmi děkuji. Jako brigádu lze označit snad jen povinnou praxi, kterou jsem absolvoval ve firmě u táty.
I s ohledem na má kolena nelyžuji. Snažím se odpočívat a kolena zbytečně nezatěžovat.
BetWin
28.1.2013, 13:14
 
Ahoj Milane,

tak co se týká bráchy (jak tu zaznělo), tak to je opravdu namyšlenej spratek, tobě přeju, at nejsi stejná ”Primadona” jako on. Máš pocit, že máš jinou povahu?
Těším se na Tvé zápasy!
A zůstaň nohama na zemi.
At se ti v sezóně daří a Jihlava ať má úspěch v lize i díky Tvé pomoci.

Odpověď:
Už jsem reagoval.
Pererton
28.1.2013, 13:06
 
Cau Milane, jak relaxujes, co delas kdyz netrenujes?
At se ti dari

Odpověď:
V létě rád zajdu s kamarádem na ryby nebo se projedu na kole. Skvělé jsou vycházky s přítelkyní a našim psem - boxerkou.
Kuba
28.1.2013, 09:06
 
Ahoj, mám dost zajímavou otázku. Slyšel jsem, že je tvůj brácha Honza(byl jsem poučenej, že máš dva) drzej (říkají to holky ve třídě) a neustále omíláj, že je strašně hezkej. Jakej na to máš názor???:D a jakej seš ty?? Díky :D

Odpověď:
Řeči, které se vedou na internetu či Facebooku rozhodně nesleduji, jdou úplně mimo mně a osobně bych jim nevěřil. K Honzovi každopádně nemohu říci jediné křivé slovo.
FCV oléé
27.1.2013, 19:05
 
Ahoj Milane,

jak se změnil klib za tu dobu, co jsi tu nebyl?
Co říkáš na to, že se ve světě, v lize a do seniorské reprezentace prosazují odchovanci Jihlavy (Theo, Matěj Vydra, Standa Tecl, tvůj bratr, ty...)?
Znáš se s vůbec Matějem Vydrou, Standou a Theem?
Dokážeš si představit, že v Jihlavě strávíš i delší období než jen půl roku?

Ať se ti daří a při jarních zápasech se na tebe budu těšit!

Odpověď:
Pro FC Vysočina je rozhodně skvělou vizitkou, když se může pochlubit takovými úspěšnými odchovanci. Jde o velmi dobrý obraz práce trenérů a scoutů. Je vidět, že tato trpělivá a systematická práce přináší své ovoce. A samozřejmě též nezbytné finance do klubové kasy.
Matěj Vydra byl mým protihráčem, když jsem hrál za Slavii a on za Baník. Se Standou Teclem jsem se fotbalově potkal jen ve Slavii a Theodorem Gebre Selassiem jsme se krátce potkali ve starším dorostu.
Skutečně se soustředím jen na nadcházející jaro. I s ohledem na mé předchozí zdravotní problémy. V létě uvidíme.
Luba
27.1.2013, 10:48
 
Ahoj Milane, měl bych na tebe dva dotazy. První se týká tvého zranění. V týdeníku 5+2 dny jsem si přečet rozhovor s tebou. Zaujalo mě tvoje zranění a to změklá chrupavka. Chtěl bych se zeptat, jakou jsi absolvoval léčbu? Předpokládám, že to byly nějaké injekce do kolene. A zajímalo by mne, jestli to opravdu pomohlo? Ten druhý se týka Pana doktora Čepery jestli s ním máš nějaké zkušenosti? Dle mě nejlepší doktor ve svém oboru na Vysočině a to i co se týče povahy a chování. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Vyprávění o mých kolenech by asi byl,o na delší dobu. Problémy mi začaly někdy v roce 2009, když jsem hostoval ve Slavii. Praskla mi chrupavka a byla to taková bolest, že jsem se na nohu dva dny nemohl postavit. Chrupavku mi operativně zahladili, ovšem později mne čekaly dvě operace menisků. Chrupavka mne občas pobolívá dodnes, což zmírňuji speciálními vyživovacími injekcemi. Ty mají krátkodobý pozitivní efekt.
Dokrota Čeperu znám, u týmu působil, když jsme hráli Gambrinus ligu v sezóně 2005/06. Později, když jsem se vracel z Holandska jsem byl krátce jeho pacientem. Rozhodně jde o odborníka ve svém oboru.
Eddie
26.1.2013, 12:57
 
Jaký zápas Eredivisie ti nejvíce utkvěl v paměti? Který útočník ti v Holandsku nejvíce zatopil? Vzpomeneš si ještě na EURO U-21 v roce 2007 - co tehdy scházelo postupu do semifinále?

Odpověď:
Skvělý byl můj první zápas po návratu z hostování ve Slavii. Hráli jsme v I. kole proti PSV Eindhoven, na zápase se byl podívat táta, já vstřelil branku a byl jsem vyhlášen nejlepším hráčem našeho týmu.
Nejvíce práce jsem měl s útočníkem Suarezem, útočníkem Ajaxu, který teď nastupuje za Liverpool.
Na EURO U-21 rád vzpomínám. Dobře jsme do něj vstoupili bezbrankovou remízou s Anglií, když jsme byli blízko výhře. Vše se však zlomilo ve druhém duelu se Srbskem, který jsme prohráli 0:1 gólem z 94. minuty. Ve třetím zápase tak už vlastně nebylo o co hrát.

Další stránky
123>>
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu