Ptejte se: Tomáš Marek

Ptejte se defenzivního univerzála Tomáše Marka!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 16 odpovědí v této kategorii celkem.

Jirka
16.1.2014, 11:01
 
Chtěl by ses někdy ještě vrátit do Baníku?

Odpověď:
Pokud by to mělo být kvůli fanouškům či klukům z kabiny, tak ano. Ovšem z rodinných důvodů už asi ne.
Všem děkuji za položené dotazy a projevenou přízeň. Držte nám na jaře, prosím, palce!
Jirka
16.1.2014, 11:01
 
ahoj co říkáš na Kukola? jaký to je hráč a člověk?

Odpověď:
Vlado je v pohodě, dobře zapadl do kabiny. V zápase jsem ho ještě neměl možnost vidět, ale na tréninku se jeví velmi dobře rychlostně a technicky. Určitě potřebuje čas na sehrání s týmem, jako každý nový hráč.
Honza
13.1.2014, 16:43
 
Čau Marku, mám na tebe pár otázek.
1) jste připraveni vyhrát v jarní části konečně i venkovní ligový zápas?
2) čím si vysvětluješ, že v některých zápasech je od všech hráčů vidět bojovnost a vůli vyhrát (např. Plzeň, Znojmo) a v jiných zápasech je vidět laxnost, zmar a odevzdanost?
3) trénujete na trénincích speciálně rohy a přímáky? S Vencou na balonu a s poměrně dost hlavičkáři na hřišti by těch golu po standardkách totiž mohlo být více..
4) těšíte se na ČF s Plzní?
5) a teď jednu mimofotbalovou pro odlehčení - nepletou si někdy (např. na úřadech) tvé jméno s příjmením?

Díky za odpovědi a přeji jaro bez zranění a karet a záchranu 1. ligy.

Odpověď:
1. Věříme, že v tomto směru nastane zlepšení.
2. Mrzí mne, že to fanoušci vidí takto. Realita na hřišti je však úplně jiná. Stejně tak je každý zápas vždy jiný a ovliňuje ho strašně moc okolností. Nejsme stroje. My chceme, ale kolikrát to prostě nejde. Kdyby se daný zápas hrál desetkrát v řadě, tak pokaždé dopadne jinak...
3. Standardky trénujeme pravidelně jednou týdně, ovšem za trenéry Rady občas i v průběhu týdne. Jejich úspěšnost je samozřejmě i o soupeři, který se jim snaží zabránit. Není to jednoduché. Přesto si myslím, že jsme ze standardek docela nebezpeční.
4. Na pohár se všichni těšíme, rádi bychom Viktorii vyřadili a postoupili dál! Je nám ale jasné, že to bude hodně těžké.
5. Pletou si to, ovšem já už předem upozorňuji, co je příjmení a co jméno.
13.1.2014, 16:36
 
nevíš proč odešel Tecl doprčic

Odpověď:
Překvapuje mne, že takový dotaz ještě může zaznít. Standa šel ze větší fotbalovou výzvou, mistrovským titulem, Ligou mistrů a šancí hrát za reprezentaci. A také za výrazně lepším platovým ohodnocením. V Jihlavě ho nebylo možné držet do nekonečna, jeho profesionální smlouva má nějakou platnost. Těžko by ji tady znovu prodloužil, neboť jeho finanční i sporotvní požadavky logicky vzrostly, a pokud by odešel po jejím uplynutí, tak by klub inkasoval za jeho přestup minimum. Takto z FC Vysočina odešel ve správný čas a jeho tranfser klubu umožnil stabilizovat rozpočet, zainvestovat do tréninkového zázemí a především zainvestovat do přestupů. Za rok 2013 šlo o částku kolem 15 milionů korun! Díky za pochopení. Mirek Fuks
Hunter
13.1.2014, 12:37
 
Ahoj mohl bys porovnat trenéry Komňackého a Radu? Co říkáš na jihlavské fanoušky a jak se stavíš k používání pyrotechniky při zápase? Dík a na jaře nám tu ligu zachraňte!!

Odpověď:
Těžko se mi hodnotí dva trenéři. Určitě je kouč Rada impulsivnější, náročnější a komunikativnější. Každý trenér má svůj styl trénování a koučování. Uvidíme, co v tomto směru přinese jarní část.
Naši fanoušci náleží mezi ty lepší v lize, což je vidět i na venkovních výjezdech či na atmosféře při domácích zápasech.
Pyrotechnika? Pokud se používá bezpečnou formou, tak bych ji povolil, neboť představuje příjemné zpestření atmosféry zápasu. Pokud však ohrožuje diváky, narušuje hru nebo létá na hrací plochu, tak ji schvalovat nemohu.
Karlos
13.1.2014, 11:53
 
Co říkáš na zápas s Olomoucí?

Odpověď:
Jaký zápas máte na mysli? Pohárový dvojzápas nám vyšel, ale co se týče podzimní ligové prohry v Olomouci, který jsme hodně smolně prohráli 4:3, tak ten naše podzimní účinkování hodně poznamenal. Troufám si říci, že pokud bychom tento zápas dovedli do vítězného konce, tak bychom se odrazili k bodové šňůře a povzbudilo by nás to do dalších zápasů.
Eddie
10.1.2014, 19:09
 
Jak vzpomínáš na premiérový start za českou reprezentaci? Nebylo to za trenéra Rady? Necítil jsi nervozitu nebo respekt?

Odpověď:
Ano, bylo to za trenéra Rady. Hráli jsme v Maroku proti domácímu celku. Vzpomínám na něj rád, protože byl první a zároveň poslední za národní tým. Nervozitu jsem určitě měl, ale snažil jsem si svých pětatřicet minut v přátelském duelu co nejvíce užít.
Jirka
10.1.2014, 17:34
 
Jaký je tvůj vysněný tým, kde bys chtěl jednou hrát?

Odpověď:
Asi by to byl jakýkoli tým v Premier League, ale toto je už asi pasé. V minulosti jsem měl nabídku z Turecka, ale Baník se s daným klubem na mém přestupu nedomluvil. Dalším vysněným týmem je mančaft mého táty, který hraje za Staré pány Tuchlovic, popřípadě Žehronic. Za ty ale budu moci nastoupit nejdříve za dva roky.
Karlos
9.1.2014, 18:09
 
ahoj Tome, jak se ti líbí v Jihlavě? Máš nějaký nabídky, kam bys mohl jít?

Odpověď:
Momentálně další nabídky nemám, rád bych v létě prodloužil smlovu v Jihlavě. Kvůli fanouškům, kvalitnímu zázemí klubu a dobré partě, která tady je.
kuba
9.1.2014, 17:17
 
Dobrý den,
jak hodnotíte své výkony v podzimní části I. ligy? Jako jeden z těch zkušených nesete odpovědnost za špatný podzim. Ať se vám daří a podáváte na jaře lepší výkony!

Odpověď:
Jako zkušení hráči neseme podíl na venkovních neúspěších na podzim. Tyto zápasy jsme bohužel nezvládli. Budeme se na to muset na jaře zaměřit. Zatím nemůžeme hovořit o úspěšné sezóně. Věřím, že na jaře uspějeme a sestupu se obloukem vyhneme.

Další stránky
12>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Vysočina v sobotu vyzve v pohodě hrající Prostějov

Šance FC Vysočina na třetí barážovou příčku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je tři kola před koncem už pouze teoretická, ovšem jihlavský tým hodlá zabojovat o co nejlepší konečné umístění. Důležitý krok k němu může učinit v sobotu 4. července, kdy od 17:00 hodin hostí velmi dobře a uvolněně hrající Prostějov. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu